Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dziewczyny jestem chora , mam grypę jelitowa... Teraz to choróbsku u nas panuje... Sabinko, zazdroszczę ci werwy i tego zapału do życia.. Ja walentynki w łóżeczku spędzę,,, Janosiku jesteś kochany👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijcie milutko:) A ja będę waszym aniołem. la lala........ ----------------------------- Dobranoc_________________________-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmów paciorek, wypij mleczko i się rzucaj na łóżeczko. Pomyśl o mnie jeszcze Złotko. Zamknij oczka i śpij słodko. A rano nowy dzień zawita:):):) I bedziem się znowu witać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie psiapsiółki w oazie ! Zycze miłego dnia zapraszam na kawę ze śmietanką i rogaliki z dżemem truskawkowym... U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziękuje janosikowi za walentynkowe życzenia... Granatku , 👄 zdrowiej kochana... Ja tez w tym roku już grypę miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziękuje janosikowi za walentynkowe życzenia... Granatku , 👄 zdrowiej kochana... Ja tez w tym roku już grypę miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z MM zafundujemy sobie Walentynkową kolacje przy świecach... Tak jak lubię romantycznie... Na prezent kupiłam mu cudowna męską wodę markową... Lubie ten zapach u mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ! Przypominam , ze dziś mój szczęśliwy dzień bo 13 piątek... Na perzekor przesadom lubię te dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
# 13 lutego - Dzionki mroźne i dni pluty, słowem zwykły miesiąc luty. # Jak się luty ulituje, to się mróz pofolguje. # Luty gdy wiatrów i mrozów nie daje, prowadzi rok słotny i nieurodzaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) # 14 lutego - Gdy na Święty Walek deszcze, mrozy wrócą jeszcze. # Jak Walenty nie poleje, to na wiosnę masz nadzieję. # Gdy na Św. Walenty mróz, chowaj sanie, szykuj wóz. # Święty Walenty bywa nieugięty.(mrozny) # Na Św. Walentego bywa mróz już do niczego. # Święty Walenty rad odmrozi pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
milo witam i pozdrawiam...WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
€€€€€€€€_________€€€€€€€€€ €€__€€€€_______€€€€____€€€€ ____€€€€_______€€€€____€€€€ ____€€€€_______________€€€€ ____€€€€_______________€€€€ ____€€€€_______________€€€€ ____€€€€_____________€€ ____€€€€_________€€€€€€€€ ____€€€€_______________€€€€ ____€€€€_______________€€€€€€ ____€€€€_______________€€€€€€ ____€€€€_____€€€€______€€€€€€ ____€€€€_____€€€€______€€€€€€ €€€€€€€€€€€€___€€€€€€€€€€€€ _________13 piątek _________ 13-tego nie zawsze pecha przynosi, 13-tego miano złego nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halusza
Dziewczyny pozdrawiam , życzę miłego Weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halusza
Długo tu nie byłam miałam awarie kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Pozdrawiam i życzę jutro milach walentynek Wszystkiemu oazowiczkom...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już niedługo wybywam :) a dokładnie bal walentynkowy zaczyna się o 17,00 godzinie ... Ciesze się jak nastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wam wszystkim życzę miłych walentynek... Choć się boję odrobinkę, ślę do Ciebie walentynkę, bo nadzieję cichą mam, że Ci troszkę szczęścia dam! Jeśli zdziwiona jest Twoja minka, z jakiej okazji ta walentynka, to przecież dzisiaj jest czternastego - dzień świętego Walentego, Czternastego nawet luty grzeje. Czternastego każdy człowiek się śmieje. Czternastego cieszą się zakochani. Czternastego dzielą się marzeniami, a ja... życzę Ci byś miała tego, kto Ci taką kartkę wyśle. Aby zawsze kochał Ciebie i by było wam jak w niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzebinka jesienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna jarzebinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oazę WALENTYNKOWO ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ To , co się kiedyś w życiu kochało , Teraz po nocach wciąż mi się śni. I tylko jedno , co pozostało... To są wspomnienia minionych dni ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ W kalendarzu jest taki dzień, kiedy wszyscy kochają się. Dla tego dnia warto żyć, bo dobrze jest kochać i kochanym być. Miłość jest ważna i niech wiecznie trwa, a nie tylko tego jednego dnia. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ W dniu Świętego Walentego życzę, wam wszystkiego najlepszego. Niech u wszystkich uśmiech zagości, bo nie ma nic piękniejszego od miłości. Serdecznie pozdrawiam i życzę cudownego dnia WBW:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło , Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć /Jonasz Kofta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik..
PROBLEM: - Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać ? Po czym poznać, czy to diesel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać. POMOC - Przyświeć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę.., bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem". - Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj: Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty, to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kolach na letnie. W tym roku modne jest górskie. - Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji. - Jak samochód robi brum brum to jest benzyniak a jak kle kle to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×