Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość janosik..
Dajmy się zaskoczyć miłości Nie kupujmy marzeń jak mebli, nie bądźmy zanadto przebiegli, nie wstydźmy się własnej nagości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Nie paktujmy z panem Bogiem, z panem diabłem, nie mówmy, że jest głupie, to co nagłe, zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo "ja", "ja", "ja"... Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szczęścia ni biedy, nie grajmy w dwa życia jak w kości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwać do rana, niech przyjdzie nie na czas , nie w porę, niech krzyknie: "Gore... gore, gore, gore..." Zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo, jedno słowo: "my", "my", "my"... Niech przyjdzie znienacka zdyszana, niech nie da doczekać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore, gore, gore, gore!..." A.Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Niezbędne są programy logopedyczne jeden za ok. 2000 zł., turnusy rehabilitacyjne koszt ok. 4000 zł.. Terapia Integracji Sensorycznej, terapia logopedyczna, hipoterapia, dogoterapia itp. Ogólny koszt specjalistycznej terapii wynosi ok. 2000 zł. miesięcznie. Można przekazać darowiznę oraz 1% podatku. Dziękuję za każde, nawet najdrobniejsze wsparcie dla tej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Dzis:) # 14 lutego - Gdy na Święty Walek deszcze, mrozy wrócą jeszcze. # Jak Walenty nie poleje, to na wiosnę masz nadzieję. # Gdy na Św. Walenty mróz, chowaj sanie, szykuj wóz. # Święty Walenty bywa nieugięty.(mroźny) # Na Św. Walentego bywa mróz już do niczego. # Święty Walenty rad odmrozi pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Jutro:) ❤️ 15 lutego - Dzisiaj po Walentym, kto nie kocha ten przeklęty. # By nie dokuczał luty, pal w kominie i miej kożuch suty. # Czasem luty ostro kuty, czasem w luty same pluty. # Gdy nie wymrozi zima, sierpień zbierać co nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Milego sobotniego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam , było fajnie :) bolą mnie nogi od tańców:( puściłam wodę do wanny, wiec powiem tylko spokojnej nocy i milej niedzieli. Pa, pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
WALENTYNKOWE SERCE!!!!! _███████______███████ ___██__♥___███__███____♥__██ __██_____♥___██_██_♥__♥__♥_██ __█__♥__♥__♥__███____♥___♥___█ __█_♥___♥____██_██_♥___♥__♥_█ __██__♥____♥_████____♥____██ ___██____♥____███__♥___♥_██ _____██_♥___♥__█_♥___♥__██ ______███_♥___♥___♥___███ ________██__♥___♥__♥_██ _________██___♥__♥_██ ___________██__♥_██ _____________██_██ _______________██

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
Wystarczy jedno słowo, Aby szczęśliwym być, Wystarczy jeden uśmiech, By mieć dla kogo żyć, Wystarczy jeden dotyk, By serce z sercem spleść, Wystarczy miłość złota, By życiu nadać sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milo po obiedzie... Mam uczucie sytości , zadowolenia i lenistwa... Urządzamy wlanie sobie z MM poobiednia sjestę... Chociaż 2 h słodkiego lenistwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wały Jagiellońskie "Grusza a sprawa polska" Kiedy wydam ostatnią złotówkę I nie będę mieć nic do stracenia, Czy zostaną mi jeszcze na starość Choć złudzenia? Gdy się stoczę na dno tego świata, Gdy zepchniecie mnie już na margines, Czy zrozumie ktoś moje szaleństwo Całą winę? A tymczasem w tłumie pod gruszą Leżę sobie na jednym z dwóch boków I mam to, co pod gruszą najświętsze - Święty spokój! A ta grusza rośnie i rośnie I przesłania już prawie pół nieba, A tłum rośnie wraz z gruszą i leży, Tak jak trzeba. Gdy odleżę już swoje z nawiązką, Kiedy będę już gotów do drogi, Czy potrafią mnie jeszcze udźwignąć Moje nogi? Może kiedyś w przypływie odwagi Albo strachu stokrotnie większego Znajdę w sobie dość sił, by tę gruszę Zrównać z ziemią. A póki co w cieniu pod gruszą Zalegamy bezpiecznie odłogiem, Tylko patrzeć, jak nam to leżenie Wyjdzie bokiem. Ale nic to - śpijmy spokojnie, Byle co nas na szczęście nie rusza, Niechaj do snu kołysze nas nasza Święta grusza. T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
ZYCIE to wielki skarb Dar istnienia Gdy jest Ci źle, nie martw się Od czego są marzenia Zycie ma smutku chwile Pełne cierpienia Szkoda na nie łez, nie smuć się Odrzuć złe wspomnienia Zycie niesie każdemu miłość Bliskości pragnienia Spójrz przed siebie i uśmiechnij się Najważniejsza jest nadzieja!!!! Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
A piosenka dla EUROPY super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
-------------------------------. --------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
- Wojciech Młynarski Są w życiu takie chwile, znają je wszystkie żony, takie chwile łaskawe dla pomysłów szalonych i właśnie w takich chwilach przemyka mi przez głowę, by eksperymentalnie stworzyć dwuosobowe Towarzystwo przyjaźni, Towarzystwo przyjaźni męża z żoną by się dłużej nie drażnić, kłótni stan unieważnić; założone – prezesów dwoje: ja i ty, kochanie, robiło by sobie co dnia zebranie, by w zrozumienia pełnej atmosferze, pogadać szczerze i pomilczeć szczerze w Towarzystwie przyjaźni, Towarzystwie przyjaźni męża z żoną, w którym całkiem poważnie, w którym całkiem poważnie uchwalono, że uśmiech, co się dotąd zjawiał rzadko, jest dobrowolną składką, i że możliwe są, Wieszczu Adamie w małżeńskim stanie przyjaźń i kochanie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochani! Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe.. Wiedz, że ktoś potajemnie gorące życzenia Ci śle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×