Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Przez pustynię idzie Jaś - turysta. Nagle zobaczył lampę, potarł ją i wyskoczył dżin - No dobra, spełnię twoje trzy życzenia! - OK, chcę do Kalifornii. Dżin bierze go za rękę i prowadzi - Ale ja chcę szybko! - To biegnijmy! - odparł dżin. hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroki przyjaźni Przyjaźń zresztą jeszcze innymi przyciągała mnie urokami. Rozmawialiśmy, śmialiśmy się w gronie przyjaciół, świadczyliśmy sobie nawzajem drobne przysługi. Razem czytaliśmy pięknie napisane książki, razem żartowaliśmy, razem zachowywaliśmy powagę. Czasem spieraliśmy się z sobą, bez nienawiści, tak, jakby się człowiek mógł sam z sobą spierać, a te bardzo rzadkie spory były tylko przyprawą dla panującej między nami niemal zawsze zgody. Uczyliśmy jedni drugich, uczyliśmy się jedni od drugich. Gdy kogoś z nas brakowało, bardzo tęskniliśmy za nim. Z wielką radością witaliśmy wracających. Takimi to właśnie znakami, wyłaniającymi się z serc, które się wzajemnie kochają, malującymi się na twarzy i błyszczącymi w oczach, dźwięczącymi w mowie, przejawiającymi się w najróżniejszych gestach serdecznych, przyjaźń się coraz goręcej rozpala, a jej płomień może stopić wiele dusz w jedność. Święty Augustyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
....._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} Gorąco .{;..\,__...-'/} z serca .{..'-`.._;..-'; pozdrawiam ....`'--.._..-' ........,--\\..,-"-. i różyczkę ........`-..\(..'-...\ ...............\.;---,/ dla WBW ..........,-""-;\ ......../....-'.)..\\ zostawiam ........\,---'`...\\ D O B R A N O C !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska..
Cześć! milo tu jak zwykle u was.. Długo tu nie byłam , ale wpadłam i pogram wam , bo potrzebuje spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska..
tylko proszę was nie płaczcie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasieńko! Witajcie wBW! Otwórzmy okno naszego serca na światło ku słońcu w ciągu dnia i do gwiazd w nocy Pozwólmy światłu przeniknąć nasze oczy i dotrzeć do serca... /Phil Bosmans/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
# 16 lutego - Gdy bez wiatrów luty chodzi, w kwietniu wicher nie zawodzi. # Czasem tak się luty rozklei, że się wół napije z kolei. # Lepiej widziec wilka w lesie, niż furmana w lutym w polu. # W lutym wiele wody -całe lato bez pogody. # Luty ciepły obiecuje, wiosny zimnej nie daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) 17 lutego - W lutym wody wiele, w lecie głodne i cielę. # Kiedy w lutym wóz, szykuj chłopie wóz. # Gdy luty bez mrozów i nieburzliwy, rok bywa słotny i nieurodziwy. # Gdy ciepły luty, patrz jakie masz buty. # Gdy luty ciepły i o wodzie, wiosna pózna i o chłodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Dzika róża Konstanty Ildefons Gałczyński Za Dzikiej Róży zapachem idź na zawsze upojony wśród dróg - będzie clę wiódł jak czarodziejski flet i będziesz szedł, i będziesz szedł, aż zobaczysz furtkę i próg. Dla Dzikiej Róży najcięższe znieś i dla niej nawiewaj modre sny. Jeszcze trochę. Jeszcze parę zbóż. I te olchy. Widzisz. I już - będzie: wieczór, gwiazdy i łzy. O Dzikiej Róży droga śpiewa pieśń i śmieje się, złoty znacząc ślad. Dzika Różo! Świecisz przez mrok. Dzika Różo! Słyszysz mój krok? Idę - twój zakochany wiatr. To dla naszej RÓŻYCZKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
-----------------------------$$$$$$$ -----------------------$$$$$$$ .......* -----------------$$$$$$$$......:* ------------$$$$$$$$$.............* --------$$$$$$$$$$......* -----$$$$$$$$$$....................* ---$$$$$$$$$$.......... * --$$$$$$$$$....................* -$$$$$$$$$........* $$$$$$$$$.....................* $$$$$$$$$......*.......* -$$$$$$$$$..................* --$$$$$$$$$..... * ---$$$$$$$$$ ...........* -----$$$$$$$$$...............* -------$$$$$$$$$....* -----------$$$$$$$$$...............* ---------------$$$$$$$$$......* --------------------$$$$$$$$$.........* --------------------------$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geanat
Witam , witam !Oazowicze kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani... Co tak w oazie cichuteńko dzisiaj tylko muzyka gra na całego , ale pięknie podoba mi sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×