Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny60
Mały Jasiu mówi pacierz: -Daj Boziu zdrówko dla mamusi i tatusia i spraw, żeby witaminy były w czekoladzie, a nie w szpinaku... ******************************************************************************************** Mamo, jakie ty masz śliczne loki. - To nie loki, synku, to sa fale... - To tata ma na głowie plaże. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
:-D !Jasiu przebiega do mamusi i krzyczy: - Mamo, mamo! Tata sie powiesił na strychu! - Jak to? Jasiu! To straszne! - Hehehehe... Prima Aprillis! - Jak możesz ta żartować Jasiu? - Wcale nie na strychu, tylko w piwnicy! ****************************************************** Przychodzi Jasio do domu i pyta tate: - Czy jesteś odważny? - Oczywiście! Na wojnie dostałem nawet medal za odwagę. - To masz, przeczytaj moje świadectwo. ****************************************************************** Jasiu pyta tatusia: - Czemu w nocy jest ciemno? - Nie wiem synku - A czemu słońce tak świeci? - Nie wiem syneczku - A czemu księżyca nie widać? - Nie wiem synku - A czemu ziemia sie nie świeci? Mama przerywa dziecku: - Nie zawracaj głowy tatusiowi. Tatuś na to: - Czemu, pozwól dziecku pytać, bo inaczej nic sie nie dowie. ********************************************************************************* Grzeczny Jasiu dziękuje cioci za prezencik. -Ależ dziecko- mówi wzruszona ciocia - nie ma za co dziękować... -Ja tez tak myślę - mówi Jasiu, - ale mama mi kazała. ***************************************************************************** Wracając ze szkoły Jasiu zatrzymuje sie przed plebanią i przygląda sie księdzu, który przybija deski do płotu. - Chyba chcesz zostać stolarzem Jasiu, że mi sie tak przyglądasz? - pyta ksiądz. - Nie, chce tylko usłyszeć co księża mówią jak sie uderzą w palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Jano ja poproszę o miętowa herbatkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
O! i ciasteczka są:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dziękuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
No i mamy po guzie nawet:-D hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
uważaj , tylko nie do szyjki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te nasze przeboje:) *** Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Tej jesieni A tymczasem, kasztanowe liście szukają nas wkoło jak ślepcy - i westchnienia słychać i szepty: \"Wróciliście? - nie wróciliście?\" -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuuja
co za pościelowy nastrój,do kogo by to dzisiaj w nocy sie przytulić? może sen ześle na to radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 siatko, ja tez kocham ta piosenke bardzo :) Poczytalam i bardzo sie wzruszylam wpisem samotnej:( Naprawde rozumiem twoj bol i wspolczuje❤️ Poryczalam sie czytajac opowiadanie ALIISS❤️ Poezja dostarczyla mi wielu wrazen i wzruszen:) Fotki wszystkie bardzo piekne i jaka ciekawa kolorystyka natury... Cos wspanialego naprawde... Natomiast dowcipy samotnego super jeszcze takich i tylu nie slyszalam w zyciu...:-D:-D:-D Widze , ze w oazie zycie uplywa milo, zgodnie, przyjaznie i z wielka ochota tu lubie wracac:) Pozdrawiam W as WBW i zycze kolorowych snow.... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_1879.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2755-1.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3098.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3362.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3117.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_3376.jpg Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jak tu było dziś milo:) Ja dziewczynki nie czuje się dobrze, coś mnie lupie w kręgosłupie:) Moze to starość? Po pracy wzięłam proszka na bóle i zasnęłam... Podobno Sen to najlepszy medyk:-D Wszystko mi się w Oazie podoba , ale nie mam siły ani czasu dziś odpisać... Jesteście wszyscy :classic_cool: Dobrano👄 Anna Zajączkowska 🌼 🌼 🌼 Kwiaty umierały stojąc 🌼 🌼 🌼 Mróz... Przyszedł nocą cichy jak sen Kiedy spałam, umierały kwiaty. Zastygała niewidzialna krew W blasku księżycowej poświaty. Zamarł w płatkach bezgłośny krzyk Że to już, lecz dlaczego teraz? Jeszcze będą słoneczne dni, Jeszcze nie pora umierać. Październiki bezduszne jak kat Wykonują wyrok mroźną dłonią. Ten porządek ustanowił świat, Kwiaty giną, kwiaty się nie bronią. Słońce zajrzy im w źrenic szkło, Na spuszczone, poczerniałe głowy. Taki widok oglądam co rok - Kwiatów życia kres październikowy. Cudowny wiersz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak bardzo podobają mi się wiersze Anni Zajączkowskiej , ze nie mogę wyjść z tej strony... Dopiero ryczałam jak bóbr... Przeczytałam jej wiersz pod tytułem.. \"JEJ PORTRET\" naprawdę cudowny, jakie słowa mogą być piękne:) http://www.niezapominajka.ovh.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój portret Wiem co zrobię gdy ciebie nie będzie- Wezmę niebo bławatne i pędzel, Namaluje twą postać dla siebie Byś mógł zawsze być ze mną na niebie. Wiem co zrobię gdy ciebie zabraknie Schowam w sercu twe listy ostatnie Te pachnące jaśminem i bzami Całowane moimi ustami. Kiedy zechcesz już odejść na zawsze Lekką mgłą się okryję jak płaszczem Zniknę szybko, cichutko, samotnie Nie zobaczysz mnie już w swoim oknie. Ale jesteś i to mnie pociesza Będziesz długo w mych myślach i wierszach Malowany kwiatów cichym tchnieniem, Tylko moim na zawsze-marzeniem. Napisała Anna Zajączkowska To ten wiersz:) Ale w weekend poświecę więcej uwagi dla tej stronki... pa Boże jak już późno:-D Przystojniak już chrapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cudowne wiersze przyznaje , ze kluja w serce... Dziekuje za ta stronke Zlota jesienio ... Koniec Babinca ! bylo fajnie jutro wam wszystko opisze zycze milych snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ostatni naprawdę:-D Muzyka Duszy... Czarodziej /Ewa Willaume-Pielka/ nanizałeś słowami perełki w sercu lampę zapaliłeś rozświetliłeś zakamarki mej duszy serdecznie utuliłeś posłałeś czułych słów kiście budząc we mnie pragnienia a teraz te słowne perełki czas w perły zamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przycupnęłam dzis cichutko i,oglądam sobie wszystko przy pięknych pisenkach i czytam.Dziękuję Dobranoc 🖐️ Dla Wszystkich \"dawców rozkoszy \"na tym topiku : ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×