Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

AGNIESZKA OSIECKA Rozbieliły się mroki grudniowe, dzień się zrobił podobny do dnia... A myślałam - nie zmrużę już powiek, umrzeć nie chcę, a żyć - jakoś strach... Rozstąpiły się góry lodowe, ciepły promień dosięgnął do dna... A myślałam - nie zmrużę już powiek, umrzeć nie chcę, a żyć - to nie ja. Zazgrzytały traktory bojowe, do remontu im trzeba, bo rdza... A myślałam, że zgubił się człowiek, umrzeć trudno, a żyć - czy się da? Wyśpiewały się pieśni lipcowe, wykrzyczały się krzyki do dna... Teraz będzie weselej i zdrowiej, a co złote, to złote, to trwa. Rozśpiewały się ptaki majowe, coraz bliżej i bliżej do dnia, powitajmy dzień chlebem i słowem, i muzyka niech gra, niech nam gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Pozdrawiam wszystkie mile dziewczyny! Weekend, spędziłem z dziećmi i wnuczkami było bardzo milo i wesoło! Za 2 tygodnie córka przyjedzie do mnie, zobaczyć odnowione mieszkanie:) Rogalikami Sary się poczęstowałem❤️ U nas wiosenko już od początku listopada w sklepach nastój świąteczny:-D A teraz coś na wesoło::-D http://blog.sme.sk/blog/5366/78003/smiech.jpg http://www.maciejradtke.pl/Pliki/smiech_to_zdrowie.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Dobry żart tynfa wart:-D Byłem na mszy... kobieta w ławce obok mnie zapaliła papierosa... Gdy to zobaczyłem, to mi piwo wypadło z ręki... * * * - Dostałem dziś emeryturę i chyba zaszaleję! - Jak?! - Włączę światło na pół godziny! * * * Na świecie są dwa rodzaje ludzi. Ci co zarabiaja pieniądze i ci co wydają. Powszechnie znani są pod nazwą mąż i żona. * * * Spotyka się dwóch kumpli: - Wiesz, jak piję, to mi potem leci krew z nosa. - Rozumiem, ja też mam nerwową żonę. * * * Stoi pijak na deszczu przed barem i myśli: - Stać na deszczu i moknąć, czy wejść do środka i się zalać?? * * * Problem z niektórymi kobietami polega na tym, że ekscytują się byle czym, a potem za niego wychodzą... * * * Spragniony podróżnik widzi na pustyni eskimosa zajadajacego loda - Fatamorgana... - Nie, Bambino - odpowiada Eskimos * * * Franek mówi do kolegi: - W niedzielę wybieram się z teściową na giełdę staroci. - A ile chcesz za nią dostać? * * * Synek do mamy: - Mamusiu, co robią ludzie kiedy samochód jest już stary i nie można nim jeździć? - Sprzedają twojemu tacie. * * * - Dlaczego blondynki nie lubią tartej bułki? - Bo się kiepsko masłem smaruje. * * * - Tatusiu, tatusiu, Marsjanie to nasi przyjaciele czy wrogowie? - Czemu pytasz synku? - Bo przyleciał wielki statek kosmiczny i zabrał babcie. - Aa, w takim razie to przyjaciele. * * * Archimedes siedzi w wannie. Zmarznięty jak diabli, skulony, dygoce, woda zimna. Wreszcie wstaje i mówi: - A, pierniczę, nic już więcej nie wymyślę, z tym jednym polecę na miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witam kochane dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witam również naszych chłopaków:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostatnio media ...
podały, że prałat Henryk Jankowski zakupil w Krynicy Zdroju luksusowy apartament wart ponad milion zlotych. Teraz ten apartament trzeba bedzie wyposazyć, a jak wiemy prałat ma wyrafinowany gust i uwielbia luksusy. Mohery muszą złapac za portfel. Jemu to pewnie w niebie nie bedzie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Ok! mohery bogate, mihery zapłacą:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pozdrawiam! całuje WBW👄 NAPISZĘ DO CIEBIE Z DALEKIEJ PODRÓŻY WYKONAWCA : HENRYK FABIAN I CZERWONO - CZARNI NAPISZĘ DO CIEBIE Z DALEKIEJ PODRÓŻY, NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO, I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI,CHOĆ KTÓREJŚ JESIENI ZNÓW KWIATY ZA OKNEM TWYM ZWIĘDNĄ. NAPISZĘ DO CIEBIE,CHOĆ PRZECIEŻ ROZUMIĘ, ŻE SŁOWA NIEWIELE JUŻ ZNACZĄ. DLATEGO,GDY W MROKU ODNAJDZIE MNIE SPOKÓJ, NIE BĘDĘ ZNÓW WIEDZIAŁ,JAK ZACZĄĆ. NIE NAZWĘ CIĘ KLUCZEM OBŁOKÓW NA NIEBIE I ECHEM BŁĄDZĄCYM WŚRÓD PTAKÓW I GWIAZD... NIE NAZWĘ CIĘ NAWET ZGUBIONYM WSPOMNIENIEM, BO WSZYSTKO CO PIĘKNE,DZIŚ JESZCZE JEST W NAS. NIE PYTAJ WIĘC O NIC,ZBYT DOBRZE SIĘ ZNAMY, WIESZ PRZECIEŻ,CO Z TOBĄ,CO ZE MNĄ. O JEDNYM PAMIĘTAJ:Z NAJDALSZEJ PODRÓŻY NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO. NIE NAZWĘ CIĘ KLUCZEM... ITD. NIE PYTAJ WIĘC O NIC,ZBYT DOBRZE SIĘ ZNAMY, WIESZ PRZECIEŻ,CO Z TOBĄ,CO ZE MNĄ. O JEDNYM PAMIĘTAJ:Z NAJDALSZEJ PODRÓŻY NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO. NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO. NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pozdrawiam! całuje WBW👄 NAPISZĘ DO CIEBIE Z DALEKIEJ PODRÓŻY WYKONAWCA : HENRYK FABIAN I CZERWONO - CZARNI NAPISZĘ DO CIEBIE Z DALEKIEJ PODRÓŻY, NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO, I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI,CHOĆ KTÓREJŚ JESIENI ZNÓW KWIATY ZA OKNEM TWYM ZWIĘDNĄ. NAPISZĘ DO CIEBIE,CHOĆ PRZECIEŻ ROZUMIĘ, ŻE SŁOWA NIEWIELE JUŻ ZNACZĄ. DLATEGO,GDY W MROKU ODNAJDZIE MNIE SPOKÓJ, NIE BĘDĘ ZNÓW WIEDZIAŁ,JAK ZACZĄĆ. NIE NAZWĘ CIĘ KLUCZEM OBŁOKÓW NA NIEBIE I ECHEM BŁĄDZĄCYM WŚRÓD PTAKÓW I GWIAZD... NIE NAZWĘ CIĘ NAWET ZGUBIONYM WSPOMNIENIEM, BO WSZYSTKO CO PIĘKNE,DZIŚ JESZCZE JEST W NAS. NIE PYTAJ WIĘC O NIC,ZBYT DOBRZE SIĘ ZNAMY, WIESZ PRZECIEŻ,CO Z TOBĄ,CO ZE MNĄ. O JEDNYM PAMIĘTAJ:Z NAJDALSZEJ PODRÓŻY NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO. NIE NAZWĘ CIĘ KLUCZEM... ITD. NIE PYTAJ WIĘC O NIC,ZBYT DOBRZE SIĘ ZNAMY, WIESZ PRZECIEŻ,CO Z TOBĄ,CO ZE MNĄ. O JEDNYM PAMIĘTAJ:Z NAJDALSZEJ PODRÓŻY NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO. NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO. NAPISZĘ DO CIEBIE NA PEWNO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////////////
Przychodzi Rydzyk z Jankowskim po śmierci do raju … Przed bramą wita ich święty Piotr i pyta - A wy panowie czego tu szukacie ? Rydzyk odpowiada: Jak to, my księża Polacy, narodowi katolicy, my tu mamy miejsce zagwarantowane. Św. Piotr odpowiada: - W żadnym wypadku, na ziemi opływaliście w luksusach, a do nieba bogatym trudno się dostać. Jankowski na to do Rydzyka: Chodź Tadziu, co będziesz z Żydem gadał. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Jesień. Jezioro, z jednej strony wysoki brzeg z ostro odcinającą się od linii nieba ścianą lasu. Po przeciwległej stronie pagórkowate pole, spływające do jeziora miękką fala. Powietrze czyste, a zarazem przepełnione wielka tęsknotą. Barwy soczyste, ale na horyzoncie bezsensowna intensywność pocztówkowo-kiczowatej niebieskości zatraca się we frapującej mgle. Czasem przepłynie jacht, cierpliwie wykorzystując ostatnie cieple porywy wiatru... Cisza. Oczekiwanie. Wsłuchiwanie się. Wpatruje się w jezioro, las, niebo, próbując zakodować te feerie kolorów na gorsze czasy. Jako mała dziewczynka ubzdurałam sobie, ze patrząc na piękno, stajemy się piękni duchowo. Stad to moje nałogowe wręcz wtapianie oczu aż do bólu w otaczającą naturę. Joanna Skudelska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Oj! Wanilko, jak ty nas ładnie postroisz ja biorę ta najmniejsza:-D Ha ha ha ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Bo jestem wysoki 105 w kapeluszu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ha ha ! Kłamałem , bo jestem wysoki i w dużej czapce bym miał ze 2 metry:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Siostra katechetka wzięła zastępstwo na lekcji biologii. Pyta dzieci: - Co to jest: małe, rude i skacze po drzewach? Zgłasza się Jasio: - Wygląda mi to na wiewiórkę, ale jak znam siostrę to pewnie Pan Jezus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia38
Fajne te dowcipy wesołku :-D A teraz poczytam książkę... pa pa 👄WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×