Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość hejahej dziewczyny
Ja tez całuję nasze basie ukochane!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Sorry źle wpisałam:( TO ja:-D hejahej dziewczyny 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Barbara - ma ciekawa osobowość, jest uczuciowa, spokojna, niezależna. Interesuje się sztuka i życiem towarzyskim, ale przyzwyczajona jest do wygód. Typ kobiety niezależnej, pewnej siebie i do perfekcji szlachetnej. Zawsze pozostaje lojalna wobec przełożonych, wierna swym życiowym zasadom, ciągle poszukująca dobrych rozwiązań trudnych spraw życiowych. Lubi poznawać inne kraje, toteż dużo czyta i podróżuje. Posiada talent artystyczny, który musi być odkryty przez inna osobę. Jest wzorową matką i dobrą przyjaciółką męża. Bardzo czuła na krzywdę ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Znowu net szwankuje:-D BASIENKo!!! 60!!! http://kartki.onet.pl/_i/d/szampanmis_d.jpg Niech Ci chwila każda przemija wesoło, niech Cię zawsze otacza przyjaciół koło, los niech Cię obdarowuje pieniędzmi i zdrowiem. Czołem Solenizantce, czołem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wieczora witam Oazę spokoju i szczęścia 🌻 :) Wesoło, miło i jak zwykle trochę gwarnie...muzycznie i poetycznie, ale i klimatycznie. Jak nie wracać ? Tym bardziej, że na kawałek torta się załapię....Hm...mam kawkę, więć i rozkosz podniebienia się zda ;) Biala magia... dla wszystkiś Baś Stojąc przed lustrem ciszy Barbara z rękami u włosów nalewa w szklane ciało srebrne kropelki głosu. I wtedy jak dzban - światłem zapełnia się i szkląca przejmuje w siebie gwiazdy i biały pył miesiąca. Przez ciała drżący pryzmat w muzyce białych iskier łasice się prześlizną jak snu puszyste listki. Oszronią się w nim niedźwiedzie, jasne od gwiazd polarnych, i myszy się strumień przewiedzie płynąc lawiną gwarną. Aż napełniona mlecznie, w sen się powoli zapadnie, a czas melodyjnie osiądzie kaskadą blasku na dnie. Więc ma Barbara srebrne ciało. W nim pręży się miękko biało łasica milczenia pod niewidzialną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Słoneczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dziewczyny ! Miałam gości o 20 tej się rozeszli... A ja cały czas czyta was i plączę ... córka już mi kazała wyłączyć komputer, bo ja na przemian tylko plączę , albo się śmieje, z tego naszego granatka... Jak żyje 60 lat tak tylu życzeń nigdy tak wspaniałych nie miałam... I bywałam na topikach.... Widze , ze tym razem intuicji stała się zadość ... I dziękuję, ze do oazy trafiłam... będę z wami do końca świata i nawet dłużej... Kocham oazę i WAS WBW👄 DOBRANOC I DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO JESZCZE RAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 siatko! Jesteś wspaniałą i uczuciowa osóbką... miałaś dziś wesoły ale ciężki dzień, znam to... Dlatego połóż się do podusi i wyluzuj się!!! Podoba mi się reakcja Alisari na urodziny!:-D Wszystko bierze na spoko, ma pala Basienka i już !!! Podziwiam Alisarie i będę z niej przykład brać... WAS wszystkich pozdrawiam i życzę miłych snów👄 Jesteście super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor : Adamowicz Bogusław Noc taka piękna!... Noc taka piękna!... Z błękitów patrzy gwiazd plejada, Fala gwarzy i błyska ponad tonią ciemną, Las śpi we mgle i przez sen cichą baśń powiada... Noc taka piękna!... Ach czemuż ty nie jesteś ze mną?... Tam, w ogrodzie dwie lilie zakochane rosną, Woń rozkoszna z kielichów pochylonych płynie... Tam, za rzeką, dwa głosy nucą pieśń miłosną, Tęskne echo po wodnej ściele się równinie... Pieśń zamilkła... Cyt... Słyszę plusk płynącej łodzi... Łódź przemknęła i znikła, w łódce - ludzi dwoje... Od szpaleru woń lilij rzewna mię dochodzi... Milczą brzegi, drżą gwiazdy, lśnią przejrzyste zdroje. Fala błyska i gaśnie... Lekki wietrzyk wzdycha, Las się budzi, szmer bieży w jego głąb tajemną... Wietrzyk ustał, szum zamilkł... Noc tak jasna, cicha, Noc tak błoga... Ach czemuż ty nie jesteś ze mną?!... --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobranoc ostatni z WAMI taniec moje Basieńki i wszyscy Oazowicze http://www.samre.info/wierszeglowna/innewierszemenu/taniec.html 🌼 Co wy tam robicie, na tych próbach chóru? - Pijemy wódkę i gramy w karty. - To kiedy śpiewacie? - Jak wracamy do domu... 🌼 Żona zmusiła Kowalskiego do przysięgi: -Tu klękaj i przysięgaj, że już więcej pić nie będziesz. Klęczy Kowalski i przysięga: -Już więcej pić nie będę, ale mniej też nie... 🌼 Leży pijak pod ławką podchodzi do niego policjant i pyta -To jest hotel czy co? -A co ja infomacja jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Jesteś w końcu Mari!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Długo szukałem az cię znalazłem na topiku 50 siatek! Prosta kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dobranoc jeśli udałaś się na spoczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
jak to możliwe ze trzykrotnie się stuknęliśmy w drzwiach:-D To przez te torty, ostatnio się zaokrągliłem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Nie rozumie, czy zachowałem się nietaktownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Granat mówiła ze tam jest Alisaria... Wiec szukałem jej wpisow i natknelem sie na ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Bylem zaszokowany, bo pomysl jak można tak dokuczyc tak wspanialej kobiecie i to w takim dniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pozwoliłem sobie poczytać i dyszlem do wniosku , ze kobiety sa bardzo mściwe i zawistne... Dobrze ze ty nie jesteś taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Mari, czy się mylę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×