Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny60
Alisario! poczekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
A dokąd to się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
może W moje strony...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
Ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
Smutno będzie bez ciebie wspaniała kobietko dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
widzę, ze i Marii już przed świętami nie zastane smutno :( Alisaria tez wyjeżdża:( Ale ja będę czekał i do oazy wpadał... Hahaha, bo gdzie mi będzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
malzenstwo: ¿abka budzi się blondynka w nocy i pyta meża kochanie czy płazy mają rozum nie żabko niemają !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Zagadka - Kto jest bardziej pracowity: pszczółka czy mrówka? - Mrówka, bo nie traci czasu na bzykanie. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Amerykański dziennikarz pyta polskiego ministra, jak ukladają się stosunki handlowe naszego kraju z ZSRR. - Doskonale. My im dajemy mięso, a oni biorą od nas zboże. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Do pubu w centrum miasta wpada młody człowiek i duszkiem opróżnia kufel piwa. - Panowie - woła do obecnych - Kocham i jestem kochany!... - Pogratulować, młodzieńcze - mruczy barman i z zawodową zręcznością napełnia kolejny kufel. - Nie ma czego, szefie - markotnieje gość - To są dwie różne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
DOBRANOC WBW!!!! :-D W szpitalu psychiatrycznym dyrektor podchodzi do lekarza i pyta: - Panie doktorze, co ten pacjent robi na tej drabinie? - Udaje żarówkę. - No to niech stamtąd zejdzie! - No, ale wtedy będzie ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich Bez Wyjazdu! Kawa zaparzona i ciasteczka na stoliku , wpadając częstujcie się proszę---:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam , ze Alisaria wyjeżdża na dłuższy okres bardzo mi szkoda , ze prędko jej nie usłyszę... Alisario kochana ! będziemy za tobą bardzo tęsknic i bardzo proszę wróć do nas jak najprędzej ...Dobrze? Tak lubię oglądać malego piesia👄 twoje fotki są cudowne❤️ Pozdrawiam Ciebie z tego miejsca i życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji świąt BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU... http://www.kartki.drukifirmowe.pl/foto_galeria/1448_02.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kartki.drukifirmowe.pl/foto_galeria/1433_14.jpg Nie było miejsca dla Ciebie Nie było miejsca dla Ciebie W Betlejem w żadnej gospodzie I narodziłeś się Jezu W stajni, w ubóstwie i chłodzie. Nie było miejsca choć szedłeś Jako Zbawiciel na ziemię, By wyrwać z czarta niewoli Nieszczęsne Adama plemię. Nie było miejsca, choć chciałeś Ludzkość przytulić do łona I podać z krzyża grzesznikom Zbawcze, skrwawione ramiona. Nie było miejsca, choć szedłeś Ogień miłości zapalić I przez swą mękę najdroższą Świat od zagłady ocalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam ! Listeczku,mnie tez jest bardzo smutno na rozstanie z ALISARIA.... To Wspaniała dziewczyna i dala się bardzo polubić... Ale jeszcze pewnie wpadnie przed wyjazdem do nas.... ALISARIO BARDZO CIE LUBIMYjjestes:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciołom Obeznani w przestrzeniach od ziemi do gwiazd, gubimy się w przestrzeni od ziemi do głowy. Jest międzyplanetarne od żalu do łzy. W drodze z fałszu ku prawdzie przestajesz być młody. Śmieszą nas odrzutowce, ta szczelina ciszy między lotem a głosem - jako rekord świata. Były szybsze odloty. Ich spóźniony głos wyszarpuje nas ze snu dopiero po latach. Rozlega się wołanie: Jesteśmy niewinni! Kto to woła? Biegniemy, okna otwieramy. Głos urywa się nagle. Za oknami gwiazdy spadają, jak po salwie tynk spada ze ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie mile panie i Wszystkich milych panow!!! Dziekuje za wszystkie mile slowa, naprawde bardzo mi milo... Nawet nie wiecie ile one dla mnie znacza... To prawda zbyt czesto tu nie bywalam, ale mialam takie przeczucie, ze jestem tu zawsze mile widziana... I to sprawialo mi ogromna radosc... Polubilam Was WBW i nie przecze , ze tesknic napewno bede... Wczoraj MM znalazl sie w szpitalu mial za wysokie cisnienie i problem z cukrem... Ostatnio zycie mnie cos nie piesci i musze borykac sie z losem... Wam Kochani zycze z calego serca: Milych,pogodnych i wesolych SWIAT👄 http://www.ekartenwelt.de/images/cards/blaukal12_1212.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×