Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Nowa 50
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Motyle Wiatr kołysza mirtem i cytryną, śpiewa, by się mimozy nie bały. Nad różą motyl przepłynął. Nade mną aeroplan biały. Motl leci w dalekie strony. Mija różę gorącą i ciemną. Lotnik ślepy, lotnik szalony przelatuje nade mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Ryszard Rynkowski - Życie jest nowelą Jak "Pory roku" Vivaldiego Zmienia się światło w twoich oczach Powiedz mi życie coś miłego Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Raz przyjazną a raz wrogą Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo Każda rodzina jest jak drzewo Łamie się chwieje, czas je zmienia Jak w "Porach roku" Vivaldiego Szczypta zachwytu, łyk cierpienia Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Ryszard Rynkowski - Blues dla tych, co nie tracą ducha Kiedy zdrajca sen zamyka Ci oko, A przed Tobą drogi szmat, Wtedy wciśnij gaz i powiedz: Spoko! No bo kto da radę jak nie ja? Kiedy rzuci Cię robota złota, A szef powie Ci: Good Bye! Choćbyś nie miał nic, to pomyśl: Spoko! No bo kto da radę jak nie ja? To jest blues, Blues dla tych, co nie tracą ducha! To jest blues, Blues dla tych, co nie dają się To jest blues, Optymistycznie od ucha do ucha! Że wszystko dobrze skończy się! Kiedy zrani Cię osoba, która kochasz Lub odejdzie dama Twa, Wtedy pomyśl tak: Wytrzymam, spoko! No bo kto da radę jak nie ja? To jest blues ... Kiedy wnerwi Cię ten facet od śpiewania, Bo tak smętnie ciągle łka, Pomyśl sobie tak: Przeżyję jego granie! No bo kto da radę jak nie ja ? To jest blues …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zapraszam na kawę z mleczkiem mam tez deserowe ciasteczka... Wpadajcie dzieciaki wiosna ciastkami dzieli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek jedziemy do Zakopanego:-D To prezent walentynkowy ciesze się bardzo i jestem taka szczęśliwa... Janusz mnie rozpieszcza, ale mowie to tylko wam... Chłop nie musi wszystkiego wiedzieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 16 tej idziemy do miasta na zakupy:-D muszę sobie sprawić coś nowego na wyjazd... Zycze wam miłego , słonecznego weekendu i milych prezentów WALENTYNKOWYCH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !WBW! Oj ten Janusz twój Wiosenko to zloty chłop.,naprawdę ciebie rozpieszcza:... Chociaz i ja nie mogę na swojego przyjaciela narzekać, jest czuł i dobry... myślę, ze w każdym związku zrozumienie wzajemne jest najbardziej potrzebne... I życzę każdej tego z was:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny mamy luty , naprawdę jak marzec, może dlatego ten czas mi szybko leci ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie koleżanki i koleżków i życzę miłych spacerów w słoneczny weekend:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Witam Was panie kochane! Pozdrawiam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
-Dlaczego pani wpatruje się w moją bieliznę? -pyta Kowalska sąsiadki. -Czy pani swojej nogdy nie wiesza? Sąsiadka: Owszem, ale dopiero po wypraniu. -Dzień dobry sąsiadko, czy pani słyszała ostatnią wiadomość o Kowalskich? -Nie, nie słyszałam... -A ja słyszałam, że pani już słyszała. Spotykają się dwie nieprzepadające ze sobą sąsiadki: -A cóż to, źle się pani dziś czuła, pani Kowalska? -pyta jedna z nich. -Chorowała pani w nocy? -Skąd to pani przyszło do głowy? -odparskuje druga. -No bo widziałam, jak o drugiej w nocy wychodził od pani z klatki lekarz z naszej przychodni. -Droga pani Wiśniewska -odpowiada tamta, cedząc powoli słowa. -Jak od pani w każdy piątek wychodzi o świcie pewien przystojny oficer w mundurze pułkownika, to ja od razu nie wrzeszczę na całe gardło, że wybuchła III wojna światowa. -To, co wiem i umiem, zawdzięczam nowemu budownictwu. -Dlaczego? -Za ścianą mieszkają bardzo inteligentni sąsiedzi. Przed domem kłócą się dwie sąsiadki. W pewnym momencie jedna z nich nie wytrzymuje i krzyczy do drugiej: -Ty stara małpo! -Tylko nie stara! -odkrzykuje druga. -Tylko nie stara! Sąsiadki rozmawiają na temat Zenka: -To bardzo pobożny człowiek... -Skąd to pani wie? -Nigdy nie przeklina i nie bije żony w niedzielę i święta. -Po co, sąsiadko, zainstalowała pani przy telewizorze lusterko wsteczne? -To duża wygoda. W ten sposób mogę obserwować męża przy zmywaniu naczyń! Dwie sąsiadki: -Ona mi powiedziała, że ty jej powiedziałaś mój sekret, który ja ci powiedziałam w zaufaniu i prosiłam, żeby jej nie powiedzieć. -Ale ja powiedziałam, żeby nie mówiła tobie, że jej powiedziałam. -Och, moja droga, nie mów jej więcej, że ja ci powiedziałam, że ona mi to powiedziała. -Z jakiego zwierzaka jest twoje futro? -Z małpy! -Wspaniałe! Wyglądasz, jakbyś się w nim urodziła! Spotykają się dwie przyjaciółki: -Wiesz, mój syn ma trzy miesiące i już siedzi! -Tak, a za co? Dwaj znajome rozmawiają o pani Ziucie: -Ona nie pragnie niczego innego, jak tylko żyć tak długo, aby naprzykrzyć się swoim dzieciom, tak jak one jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
Pozdrawiam Oazę👄 I wszystkich co tu wpadają👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
pozdrawiam WBW:-D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Hallo piękne panie co u was nowego? Dawno tu nie byłam wiec poczytam troszeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Samotny kawały super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Wiosenka jak zwykle do wyjazdu się szykuje...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Janko, słoneczko zajefajne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Witam`Magio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Odezwij się proszę bo mi dziś smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Czerwone Gitary - Pluszowe Niedźwiadki Raz uciekły z pozłacanej klatki Trzy niedźwiadki - rety, co za heca! - Cztery małe, pluszowe niedźwiadki. Babę Jagę wsadziły do pieca! Jeden łkał, wracać chciał - Teraz wie�ć muszą nieść - Do ciemnego lasu wejść się bały Już nie będzie Baba Jaga dzieci jeść. Mały miś Mały miś Do lasu bał się iść, Do lasu bał się iść, Ze strachu drżał jak liść Ze strachu drżał jak liść Pluszowy miś. Pluszowy miś. Ciemny las - Ciemny las - Tam wilki zjedzą nas! Tam wilki zjedzą nas! Wracajmy bracia, wraz, Wracajmy bracia, wraz, Dopóki czas! Dopóki czas! Nie bój się, Nie bój się, Wilki nie zjedzą cię! Wilki nie zjedzą cię Będziemy bronić się, Będziemy bronić się, Nie damy się! Nie damy się! Śmiało w przód! śmiało w przód! Po słodki, wonny miód! Po słodki, wonny miód! Jagody - istny cud! Jagody - istny cud! Użyjem w bród! Użyjem w bród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Magio ! Nie bój się, Nie bój się, Wilki nie zjedzą cię! Wilki nie zjedzą cię Będziemy bronić się, Będziemy bronić się, Nie damy się! Nie damy się! Śmiało w przód! śmiało w przód! Po słodki, wonny miód! Po słodki, wonny miód! Jagody - istny cud! Jagody - istny cud! Użyjem w bród! Użyjem w bród! ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Dobranoc dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam książkę się napłakałam , oczy mi zapuchły taka wrażliwa ostatnio jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie to na pewno , ze świat książki nigdy nie zginie dla tych co go kochają,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×