Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny 60
Dobry wieczór!!! Słoneczny piękny dzień naprawdę sprawił , ze poczułem się wolny jak ptak...:) Powiem wam w sekrecie , ze kocham wiosnę i ma się rozumieć , ze porównuje ja do młodej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Co się stało z Marii? Czy coś wam wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
ej portret - Bogusław Mec Jej portret Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt Bo tego nie wiesz nawet sama Ty W tańczących wokół szarych lustrach dni Rozbłyska Twój złoty śmiech Przerwany w pół czuły gest W pamięci składam wciąż Pasjans z samych serc Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój Uniosę go ocalę wszędzie Czy będziesz przy mnie, czy nie będziesz Talizman mój, zamyśleń nagłych Twych i rzęs Obdarowany Tobą miła Gdy powiesz do mnie kiedyś: wybacz Przez życie pójdę oglądając się wstecz Uniosę go ocalę wszędzie.. Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Bogusław Mec Marianna Wczoraj obiecałaś mi na pewno, Że zostaniesz mą królewną, Królewną z mego snu... Wczoraj obiecałaś być mi wierną l w miłości swej niezmienną Po długi życia kres... O Marianno, gdybyś była zakochana, Nie spałabyś w tę noc, w tę jedną noc. Dzisiaj, gdym do ciebie przyszedł z rana, By cię zbudzić, ukochana, Z twego rannego snu, Dzisiaj nie zastałem ciebie w domu, Bo uciekłaś po kryjomu Z innym na randez vous... O Marianno, gdybyś była zakochana, Nie spałabyś w tę noc, w tę jedną noc. Teraz, gdy już wszystko diabli wzięli, Mnie do wojska zaciągnęli, Karabin dali mi, Dzisiaj mam już inną ukochaną, Karabinem nazywaną, Z nią spędzam randez vous... O Marianno, gdybyś była zakochana, Nie spałabyś w tę noc, w tę jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ! Oj ptaki kochane ptaki:-D A ja znam nawet papierowe i niebieskie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
» Krystyna Prońko » Niech moje serce kołysze ciebie do snu Idzie noc, siostra zła, gości znów powygania z knajp. Kłopot masz? Wyrzuć go daleko za próg, o tak, o tak Niech moje serce kołysze ciebie do snu - Radio gra cicho tak, nie stój w drzwiach, zdejmij wreszcie płaszcz. Zamknij drzwi, zamknij świat łagodnie na klucz, o tak, o tak Niech moje serce kołysze ciebie do snu ... Światło zgaś, oczy zgaś, miłość to taka stara gra. Księżyc-kot wyszedł znów, jak co noc, na łów, o tam, o tam Niech moje serce kołysze ciebie do snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe tęsknoty Jak dzwon który zaledwie tylko tknąć a już śpiewa Jak zabłąkanych ptaków głos Jak liść przez chwilę piękny nim go wiatr strąci z drzewa tak w nas głęboko skryte śpią Małe tęsknoty krótkie tęsknoty znaczące prawie tyle co nic nagłe i szybkie serca łopoty kto by nie znał ich nie wiadomo skad zjawiaja się zakatarzone wyproszą łzę i żalu łut posiedzą podumają i jak gość nieproszony nim się rozwidni znikną już Małe tęsknoty krótkie tęsknoty znaczące prawie tyle co nic nagłe i szybkie serca łopoty kto by nie znał ich Nagłe i szybkie serca łopoty kto by nie znał ich Małe tęsknoty ciche marzenia zwiewne jak obłok kruche jak dym nieodgadnione w nas duszy westchnienia kto by tam nie znał ich ... K.PRONKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
świat nie jest taki zły , świat nie jest taki zły niech no tylko zakwitną jabłonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witam sobotnim wieczorem! Weszłam do oazy tymi słowami , bo jesteśmy wszyscy w wiosennej aurze I niech tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
jednakowoż nawet do kaledarzowej wiosny to już blizej niż dalej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Niech te cudowne piosenki umilą wam ten wesoły pachnący wiosną sobotni wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KochaniWitam:) Ja miałam dziś wiosenny zryw... Poprałam , poprasowałam, pościel przebrałam i wietrzyłam ja z 7 godzin na balkonie, materac odkurzyłam takiej werwy już długo nie miałam... W szafie powycierałam , polki z książkami poodkurzałam , posortowałam , powywalałam i jeszcze długo mogłabym wymieniać i wymieniać co zrobiłam:-D acha! garnek pysznego rosołku nagotowałam :-D to będzie już i na jutro.... I szczerze powiem, ze o dziwo wcale sie przy tym nie namęczyłam... Pewnie wiosna na mnie tak wpływa; zupełnie jakby mi lat ubyło...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek wyjeżdżamy , może dlatego czuje się tak szczęśliwą... Słucham piosnek 65 -- ki i taką radość czuje jakby czas stanął w miejscu... Ale wiem , ze to radość zawdzięczam kochanemu Januszowi , ze go mam , ze go w tak szczęśliwą godzinę poznałam ... Mam dla kogo żyć, z kim porozmawiać ... I jeśli możemy na kimś oprzeć swoje ramie, czujemy się mimo upływu lat, piękne , młode i potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochani moi , lubię ta nasza oazę spokoju i ciesze się , ze jest takie miejsce spokojne, choć wirtualne, ale ukochane miejsce z miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenko
Jak ja lubię czytać twoje wpisy... Dla mnie jesteś wzorem kobiety dojrzalej, zaradnej, z poczuciem humoru... Takie kobiety są i będą zawsze szczęśliwe bo darzą do celu.. potrafiła okazać , czułość , litość i szlachetna dusze... twój Janusz jest wielkim szczęściarzem... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko, bądź szczęśliwą jesteś tego warta...👄 Ja tez ciebie bardzo lubię czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nie mogę spać :-D bo kimnęłam się w dzień... A teraz nie wiem co zrobić , może napije się gorącego mleka ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Milej niedzieli WBW.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Czasem Anioły... Czasem anioły nie są pokryte światłem Czasem anioły nie maja wcale racji Czasem anioły nie maja nawet skrzydeł Ale nic nie może równać się z miłością która przynoszą Mój Mały Anioł nie jest wcale wysoki Mój mały anioł nie powiedział mi nawet słowa Ale nie ma nic podobnego do dźwięku jaki słyszę Kiedy mój Mały Anioł krząta się gdzieś w pobliżu Kiedy mój Mały Anioł jest obok mnie Czuje ze mogę latać... i opuszczam ziemie Wszystko co słyszę to bijące skrzydła Płacz dzieci... ale nic poza tym Mój Mały Anioł pomaga cały dzień Ale gdy jest w mych ramionach nie ma żadnej siły Na nic jego delikatne wołanie i złote włosy Nie może czynić cudów ale nic to... Mój Mały Anioł nie umie chodzić i mówić Ale czas szybko upływa... Mój Mały Anioł nie będzie mały już wkrótce Ale na pewno nigdy nie zginie. /nie znam autora tego wiersza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×