Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jacek...
♥ WPADAM NA CHWILECZKĘ, BY PRZYWITAĆ SIĘ TROSZECZKĘ ♥ ,,,,,,,$$$▒▒▒▒ ´´´´´$$$$ ▒▒▒▒▒ ´´$$$.$$$$ ▒▒▒ ´´$$$$$$$$$$.▒▒▒▒ ´´´´´´´$$$$$$.▒▒▒▒ ´´´´´´$$$$$$$.▒▒▒▒▒ ´´´´´$$$$$$$$▒▒▒▒ ´´´´´$$$$$$$.▒▒▒ ´$$$$$$$$$$$$▒ $$$$$$$$$$$$$$$$ ´$$$´´$$$$$$$$$$$$$$▒ $$´$$$´$$$$$$$$$$$$.▒▒ ´$$´$$´´´$$$$$$$$$$▒▒▒▒ ´´▒´´´▒´´´´$$$$$$$$´▒▒▒▒ ´´´´´´´´´´´´´´$$$$$$´´▒▒▒▒ ´´´´´´´´´´´´´$$$$$´´´´▒▒▒▒ ´´´´´´´´´´´´´´$$$$$´´´´▒▒▒ ´´´´´´´´´´´´´´´´$$$$´´´▒▒▒ ´´´´´´´´´´´´´´´$$´$$````▒▒ `````````````▒`````▒`````▒▒ ZOSTAWIAM KONIKA , NIECH SOBIE TROSZKĘ POBRYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej już polno, a mnie się wcale nie chce spać. Spalam trosze po południu i wypadłam z rytmu. Wiec wpadłam do was na momencik by przywitać się i życzyć WBW pięknego weekendu i kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By sobie pomóc i zapewnić głęboki, spokojny, sen wywietrzyłam sypialnie i pije kubeczek gorącego mleczka;) Zupełnie jak kotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
I pozdrawiam milutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Ja już po obiedzie zaraz wybieram eis do sklepu po miód, bo mi kaszel dokucza.Zycze milej soboty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=hN96VX1ofyE&feature=related Wierna bogini monagamii Jak czuła Nimfa zawsze z panem swym Snuje Ariadna między nami Jak życia nić o Tobie sny A Ty realny tak, choć żyjesz tu w moich snach I potajemny tak We śnie Twych pocałunków smak Nikt nie czaruje tak jak Ty Szkoda, że tylko mi się śnisz Na jawie tak nie kocha nikt Szkoda, że tylko mi się śnisz Tam na mnie czekasz wciąż spragniony A sny to żadna zdrada ani grzech Zasnę tańcząca w Twych ramionach By nigdy już nie zbudzić się A Ty realny tak, choć żyjesz tu w moich snach I potajemny tak We śnie Twych pocałunków smak Nikt nie czaruje tak jak Ty Szkoda, że tylko mi się śnisz Na jawie tak nie kocha nikt Szkoda, że tylko mi się śnisz A Ty realny tak, choć żyjesz tu w moich snach I potajemny tak We śnie Twych pocałunków smak Tak tylko Ty czarujesz mnie Tak cudnie kochasz mnie we śnie Sen to nie zdrada ani grzech I nigdy już nie zbudzę się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
HALLO ! WITAJ OAZO I WITAJCIE BYWALCY OAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halusza
Kochani pozdrawiam WBW👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Czasem, gdy anioły płaczą, =((=Na świat deszcz gwiazd spada, =((=Swoją pieśń tułaczą, =((=Snują po pustych sadach... =((=Anioł ma duszę anielską, =((=Też tęskni, kocha i czuje, =((=I na wędrówkę ziemską, =((=Choć raz przylatuje... =((=Czasem zmieniają swą postać, =((=W pąk róży, czy śpiew ptaka, =((=Chciałyby tak pozostać, =((=Lecz muszą zawsze wracać... =((=Czasem cząstkę zostawią duszy =((=doskonałej =((=Czasem nawet i serce, =((=Jak skrawek sukni swej białej, =((=Czy pióro na Twej ścieżce... =((=I chciałyby po trochu, =((=Ziemskich bytów i łez, =((=Podniebnych wolnych lotów =((=Jak złoty gwiezdny deszcz... =((.......((_,»*¯*« »*¯*«,_)) =((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) =((*”˜”*°•.MILUTKICH SNÓW.•*”˜”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie koleżanki i kolesiów wirtualnych. Ja już po obiadowaniu, tak błogo mi i cieplutko . kiedy żołądek pełny ha ha ha . Pora na sjestę poobiednia , słodko poleniuchować to jest to o czym teraz najbardziej marze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny jest zachód słońca, piękne są jego odcienie. Lecz najpiękniejsze w życiu, jest miłe wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce. [ Dr Davis Viscott ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce. [ Dr Davis Viscott ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przyjacielu, jeśli będzie Ci dane żyć sto lat, to ja chciałbym żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez Ciebie." /Kubuś Puchatek/ Pozdrawiam cieplutko, życzę milej niedzieli WBW.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Witam Was kochani!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja żyję pełną parą... Jem , siedzę , odpoczywam i pije kawusie bez kofeiny... Zapraszam WBW! (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być tą, o której jedynie się wspomina. Pragnę być tą, której się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×