Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Piksi1

chirurg proktolog Warszawa

Polecane posty

Czy ktoś z was może mi polecić dobrego chirurga proktologa w Warszawie ? Niestety musze sie wybrac na operacje szczeliny odbytu. Czy ktoś z was może był operowany przez dr Jackiewicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 latka
potwierdzam. badanie nie bylo az tak krepujace, no i bezbolesne. wywiad z pacjentem bez pospiechu no i babka zna sie na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Dlugo czekalas aby sie do niej dostac? Poszlas prywatnie, czy panstwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka2221
ja dowiadywałam się ostatnio w Falck zapisy są w połowie lutego na kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia11
Ja miałam problemy z synem i byliśmy u p. dr Ostrowskiego - byliśmy najpierw prywatnie - jest taka prywatna przychodnia na Szaserów. Wtedy pracował w szpitalu na Lindleya. Naprawdę dobry specjalista, wyjątkowo solidny człowiek. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzjan
Zapraszam do mojego gabinetu. Leczę hemoroidy sp. Barrona(gumki). Zabeg niebolesny. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzjan
mój telefon 501780922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian24
Chcę się w końcu dobrowolnie poddać operacji przetoki odbytu. Czy ktoś z Was miał do czynienia / poleciłby dr. Jerzego Dziaczkowskiego z CePeLeku. Do tej pory to on się mna zajmował. Będę wdzięczny za sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy proktolog, którego znam to dr Paweł Grochowicz, który przyjmuje w centrum medycznym Falck przy ulicy Sapieżyńskiej. Do doktora są dość spore kolejki, ale jeśli chodzi o specjalistów tej dziedziny to pierwsza liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat wprawdzie nie jest świeży, ale jeśli ktoś potrzebuje dobrego proktologa, to polecam odwiedzić Ober Clinic w centrum Warszawy. Miałam kiedyś dosyć poważny problem z tymi sprawami, byłam u kilku specjalistów, ale problem nie znikał. Dopiero w Ober Clinic znalazłam rozwiązanie. Jeśli potrzebujecie bezpośredniego kontaktu do lekarza, to poszukajcie kontaktu z profesorem Krzysztofem Bieleckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio333
Doktor Grochowicz przyjmuje nie tylko w Falcku. Dużo łatwiej dostać się do niego w Centrum MDM przy Alei Armii Ludowej 13 w Warszawie ( www.czmdm.pl ). Al problem szczeliny odbytu to nie zawsze sprawa dla proktologa, mają też wielu gastroenterologów, którzy pomogą znaleźć rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci polecić dr Krzysztofa Bieleckiego z http://www.oberclinic.pl To świetny fachowiec, przeprowadził już nie jedną operację, więc można mu zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje namiarow na proktologa specjalizujacego sie w szczelinie o***tu i nie takiego ktory z miejsca na operacje wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol z Warszawy
Najlepszy proktolog to Pani doc.Małgorzata Kołodziejczak. byłem przez nią operowany na przetokę z bardzo dobrym efektem.Wspaniały fachowiec i rzetelny człowiek.Polecam. Podobno nie pracuje już na Solcu, tylko w Szpitalu na Goszczyńskiego.Kolejki do niej zawsze długie, ale warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje chirurgów, którzy wszczepili mi w nocy 26/27dnia 02.2012roku mikroczipy w oczy uszy i inne części ciała(celem przygotowania do operacji urologicznej) błagam tych ludzi o kontakt w celu usunięcia mikroczipów w zamian za-wysoką nagrodę finansową. mój adres e-mail: ordynus24@interia.pl numer telefonu: 664709150 nagroda to 30000pln lub wyższa (do uzgodnienia). michał z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof Szala w klinice SKJ w Wilanowie. Badanie choć bardzo intymne było bezbolesne i wykonane profesjonalnie, po badaniu było dokładne omówienie wyników i podjęcie dalszych działań. Polecam za świetne podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezbolesne badanie, Pand doktor ma takie podejście do pacjenta że nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Przeprowadza dokładne badania a następnie je omawia i informuje o dalszym przebiegu leczenia o ewentualnych badaniach jakie należy wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof Szala w klinice SKJ w Wilanowie. Badanie choć bardzo intymne było bezbolesne i wykonane profesjonalnie, po badaniu było dokładne omówienie wyników i podjęcie dalszych działań. Polecam za świetne podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam tylko jednego proktologa i chyba lepiej, ale niestety miałam problem z hemoroidami po ciąży :( Mogę polecić tego lekarza, ponieważ ma sporą wiedzę i doświadczenie. Klinika nazywa się Kriocentrum i trzeba pytać o doktora Kłosa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Pani docent Małgorzata Kołodziejczak, najlepszy proktolog w Warszawie. Pracuje w Szpitalu św. Elżbiety, tam się do niej dostałam i tam też byłam operowana. Straszyli mnie, że będę pół roku czekać na wizytę, ale nie było tak źle. A naprawdę warto bo Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przemiłym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam doktora Tomasza Kłosa przyjmuje w klinice Kriocentrum S. C. w Józefowie pod Warszawą. Świetny specjalista, jeździ po świecie i szkoli innych lekarzy z dziedziny proktologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z doktorem Czerczukiem. Jeszcze niedawno trzeba było do niego jeździć na wizyty do Wrocławia, a teraz ma swój gabinet w Lubinie. Otworzył się na Konopnickiej, tam wcześniej był gabinet doktora Tyca, jeśli ktoś kojarzy. Gabinet bardzo nowoczesny, ma wszystko co potrzebne na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić dobrego proktologa z kliniki SKJ – Krzysztofa Szalę. Nie ma co się wstydzić, takie problemy trzeba szybko rozwiązywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolnea
Ja mam bardzo dobre zdanie o kadrze pani docent Kołodziejczak. Mojemu ojcu przeprowadzili operację miejscowego wycięcia szczeliny w szpitalu św. Elżbiety. Wcześniej naprawdę się męczył, praktycznie nic nie jadł ze strachu przed bólem. Teraz jest o niebo lepiej, praktycznie wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×