Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Piksi1

chirurg proktolog Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Bardzo dobry gabinet proktologiczny http://proctomed.pl jeśli ktoś ma problemy np z hemoroidami to warto odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edtaa
Teraz Dr Kołodziejczak operuje na Goszczyńskiego 1. Tu dr wycięła mi polip bezboleśnie, po zabiegu było bezboleśnie, a pierwsze wypróznianie to była bajka :)) (kto miał zabiegi na odbycie wie jak różnie być może..). U mnie to było drugie wycinanie. Pierwszy zabieg miałam w zwykłej przychodni, w miejscowym znieczuleniu i pechowo polip odrósł po kilku dniach i wiem jak bardzo bardzo róznić się może sam zabieg czy zwłaszcza komfort "dochodzenia do siebie" po nim. Na Goszczyńskiego ze mną na sali leżała tylko jedna pacjentka (kameralne sale), miała przetokę w odbycie i tu właśnie została odesłana przez jakiegoś profesora - on nie podjął się tej operacji, polecił Panią doktor Kołodziejczak. Jak proktolog, a do tego operacyjnie to tylko tam u doktor Kołodziejczak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kezza
Również byłam operowana w szpitalu św. Elżbiety przez docent Kołodziejczak, miałam wycinane kłykciny. Ona w ogóle jest kierowniczką oddziału proktologicznego, więc nie dziwię się, że ma tak dobrą opinię nie tylko wśród pacjentów, ale także innych lekarzy. Sama operacja przebiegła sprawnie, nie było żadnych komplikacji, rekonwalescencję też przeszłam szybko. Co do samego szpitala, tak jak mówi poprzedniczka, naprawdę wysoki standard - takiego nie znajdzie się w publicznych szpitalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś się może orientuje czy dr Kołodziejczak może pomóc w przypadku dużego uszkodzenia o***tu w trakcie porodu . Wszyscy dotychczasowi lekarze " rozkładają ręce " , że nic nie da się zrobić a pomoc jest niezbędna bo tak nie można funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edtaa
Proponuję spróbować i to jak najszybciej. Jeżeli np. na Goszczyńskiego powiedzą, że nie ma już do Doktor Kołodziejczak miejsc, to trzeba zapytać Doktor osobiście czy przyjmie. Zazwyczaj przyjmuje, tylko trzeba przyjść jak najwcześniej. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłem do warszawskiego Szpitala Św. Elżbiety a dokładnie do dr.n.med. Agnieszki Kucharczyk fajne ma podejście do pacjenta miła i wie co robi znajomy mi polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryysiaakaka
W przychodni Wilmed mają dobrych proktologów. Na co dzień zajmują się bezoperacyjnym usuwaniem hemoroidow. Zerknij sobie na ich stronkę, tam znajdziesz więcej szczegółów. Mają też cennik, więc od razu i w tym możesz się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj się do szpitala Św. Elżbiety, najlepiej do Pani docent Kołodziejczak. Na pewno zbada przyczyny Twoich problemów i zaproponuje możliwe rozwiązania. Mi, wykonywała operację właśnie na szczelinę, po której doszłam do siebie bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przetoka okoloodbytniczej

Czy jest ktoś kto jest po zabiegu przetoki okoloodbytniczej metoda Hipokratesa ? Jak wam się to goiło ? Ja czuję niesamowity ból po wypróżnieniu. Boję się że moje zwieracze nie będą trzymać po wszystkim. Dodam że operowalam się u dr Kołodziejczak w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam przetokę po ropniu,ktorą wykrył chirurg proktolog Krzysztof Łampika-przyjmuje w Legionowie na ul.Sowińskiego.Założył mi nitkę -metoda Hipokratesa i nosiłam ją kilka miesięcy.Na początku trochę bolało ale potem było ok.Lekarz świetny i delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przetoka okoloodbytnicza

Najbardziej boję się że zwieracze nie będą trzymały i że może czekać mnie stomia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego tak myślisz?To w czasie operacji jest ryzyko,że zwieracze mogą być uszkodzone.Ale nie przy nitce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przetoka okoloodbytnicza

Obawiam się tego ponieważ czuje różnice po operacji. Kiedy potrzebuje iść do toalety mam wrażenie że nie wytrzymam dłużej . Oprócz tego cierpię na hemoroidy. Często krwawię czuje duży ból. Nie wiem czy to jest spowodowane tymi hemoroidami czy jest coś nie tak. Oprócz tego czeka mnie drugi zabieg ale to za kilka miesięcy. Wtedy też jest ryzyko powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy kogoś bolal odbyt i tamte miejsca po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość przetoka okołoidbytnicza. Jak u Ciebie skończyła dię historia z przetoką. Zagoiło się? Były powikłania?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×