Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już niedługojuż zaraz

....jak zrobić chłopca??.............

Polecane posty

Gość już niedługojuż zaraz

oczytałam się troszkę na ten tema ale nie wiem czy to się sprawdza - chłopiec podobno będzie gdy plemnik trafi w samą owulację czyli w sam szczty. potem słyszałam, czytałam,że chłopak będzie jeśli mężczyzna ma więcej plemników Y niż X, jeszcze czytałam różne przesądy. czy któraś z mam tutaj obecnych ma już syna albo kilku synów i może zdradzić swoje techniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługojuż zaraz
nikt nie wie? nie ma tu mamuś ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejjjj
nikt nie jest jasnowidzem, robił i rodził to co wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
nie wiesz że nie można zaplanować połci dziecka??? Gdyby tak było to rodziliby sie sami chłopcy, albo same dziewczyny...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem moze tak
sexik w owu a wczesniej mozna zwiekszac szanse dieta na chlopca - pikantne jedzonko. duzo przypraw plus miecho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługojuż zaraz
wiem,że do końca nigdy nic nie wiadomo ale pytam grzecznie - czy są tu kobiety które maja swój sposób? może też troche szczęsia i akurat tak sie złożyło,że trafiły w ta płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługojuż zaraz
a moja dieta jest właśnie pikantna, dużo mięsa i ziemniaków w niej. planujemy już teraz , zaraz juz nie mogę się doczekać , a marzy mi sie chłopiec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katechetka na religii pouczala dziewczeta,mowiac,ze pierwsze dwa dni owulacji bedzie chlopak,potem dziewczynka.Mam troje dzieci i z kazdym sie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługojuż zaraz
PODSZYWACZU - SIOOOOO !!!; KONWALIO 75 --- TAK KATECHETKA MÓWIŁA ale jak pierwsze dni owulacji czyli przed samą owulacją??? podobno trzeba trafić w sam dzień owulacji, ale fajnie,że Tobie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
a ja słyszałam żę tuż przed owulacją jest dziewczynka a kilka dni przed jest chłopiec, bo podobno plemniki są silniejsze i dłużej przetrwają.. ale nie wiem czy to prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo ze dwa dni przed owulacja,plemniki zyja okolo 5-ciu dni,a zatem dozyja do pierwszego dnia owulacji.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeger
Poznaj najnowsze, sprawdzone, naukowe sposoby planowania płci, które znają tylko nieliczni. Co byś powiedziała, na zebrane w jednym miejscu wszystkie dostępne aktualnie informacje naukowe, dotyczące wszelkich metod planowania płci dziecka przed poczęciem? http://plec-dziecka.zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php Wiedza ta, będzie mieć istotny wpływ na Twoje życie. Zamów - przyślą natychmiast nawet internetem: http://plec-dziecka.zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php?c=order&idEbook=25 Pozdrawiam - wg mnie wspaniała książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxxxxxxx
ja slyszałam ze w skarpetkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
my też z mężem planujemy chlopca. Mamy dziewczynkę. Wiem kiedy mam owulacje. Tylko jest ten śluz bialy a nie przezroczysty!, czy może ktoś z was wie coś na temat śluzu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssss
zaraz po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma METODY
choć jest tak, że plemniki z "chłopcem" są szybsze, ale żyją krócej dlatego najlepiej jest celować w owulację zaś plamniki z "dziewczynką" są wolniejsze, ale żyją dłużej więc należy starać sie przed owulacją jednak w praktyce to ma się nijak do rzeczywistości, bo ile jest dziewczyn, które mają monitoring cyklu i współżyją tylko i wyłącznie OWULACJĘ, a maja córkę natury nie da się oszukać:O i jeśli jest Ci pisane mieć 3 synów, to tylu bedziesz mieć i ani jednej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to źle słyszałaś. Plemniki męskie owszem są szybsze ale krótko żyją a żeńskie żyją długo ale są słabe. a na 2 czy 3 dni przed owulacją jest większe prawdopodobieństwo dziewczynki a im bliżej owulacji lub tez w dniu to zwiększa się na chłopca. Ja mam chłopca poczęty w dniu owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mamaaaaaaaaa
U nas sprawdził się "system" kochania się mniej więcej co drugi dzień przez cały cykl zaycznąjąc po miesiączce. Nie planowaliśmy płci dziecka, poprostu chcieliśmy dziecka, a trafił nam się akurat synek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mamaaaaaaaaa
Acha, co do "zalecanej diety", u mnie zupełnie inaczej. Jadam mało mięsa i łagodne potrawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma METODY
dodam jeszcze, że my też zaczęliśmy starania od 10 dnia cyklu co drugie dzień (również w owulację) i po, bo do 28 dnia cyklu i będziemy mieć synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 23
to fajnie że wam sie udało. Dużo otym czytałam od kalendarza chinskiego po artykułach . MAM NADZIEJE ŻE NAM SIE UDA . Co do śluzu to chyba nie wiecie nic takiego szkoda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAATAAA
U mnie na dziewczynkę przepis się powiódł i 3-4 dni przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę genetyki
jajo ma ZAWSZE chromosom XX a plemnik YX (wtedy jest dziewczynka) albo YY (wtedy jest chłopak). To żaden przesąd, to nauka. Spało się na bilologii, co nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o sluz, to musisz nauczyc sie obserwowac wlasny organizm, ale nie tak przez miesiac, ale dlugo dlugo. Znajomosc wlasnego organizmu pozwoli Ci w znacznym % zaplanowac plec, choc to tez roznie bywa. Na chlopca sluz musi byc przezroczysty, identyczny jak bialko swiezego jajka. Jednak nalezy pamietac, ze stres, zwykle przeziebienie moze wszystko zmienic. Powodzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze wiedza
wiecie cos na temat biologii? jakbym powiedziala ze wystarczy zaparzyc sobie kociol rzepiku, wrzucic 3 jajka, 2 lyzki ostrej papryki i powiedziec urhnäk yrh mörkåh to byscie uwierzyly, ze to metoda na splodzenie chlopca. w kom. jajowej jest jeden chromosom X, a w plemnikach od tatusia jest albo chromosom X albo Y, plec zalezy od tego ktory plemnik trafi na komorke jajowa. jak ten z X to bedzie dziewczynka XX, a jak z Y to bedzie chlopiec XY. a wiecie ze plemnikow u zdrowego mezczyzny jest w ml spermy ok 200mln. wiec teraz prosze bardzo troche matematyki i wyliczcie sobie prawdopodobienstwo ze akurat plemnik z Y trafi na kom. jajowa. przeciez to jest nie do przewidzenia, prawdopodobienstwo jest prawie takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-lublin
witam mam małe pytanie - czy ktoś miał styczność z książką \"Chłopiec czy dziewczynka\" autor- Karol Wójcik wydaw.Złote Myśli zastanawiam się czy warto ją kupić -co prwada opinie są pozytywne? Ale wolę poznać opinie z innego źródła :-) książkę można kupić na stronie Złotych Myśli: http://zlotemysli.pl/1311,1/publication/show/6184/Chlopiec-czy-dziewczynka.html dostępne są również na Allegro. pozdrawiam i czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhusfhuishfiu
Są ginekolodzy którzy potrafią zaplanowac płec dziecka. W tvn był nawet taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×