Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama477

Prezent na 17 urodziny dla córki

Polecane posty

Gość mama477

zastanawiam się ale nie mam pomysłu... Może jakiś łądny złoty pierścionek,kolczyki lub wisiorek? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam,że dostałam od mamy złoty pierścionek ;) bardzo go lubię i cały czas noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilatorrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdg
ja na 17 urodziny poszlam z mama do sklepu i mi troche ciuchow kupila mniej wiecej za 250 zl, od taty dostalam 300 zl, a od jego zony 100. Moze poprostu spytaj corki co by chciala?? moze chcialaby pieniadze, zeby sama cos kupic, albo zeby pozbierac, lub cos juz sobie wypatrzyla, a czesto prezenty kupowane samemu sa nietrafne... np zawsze babcie kupuje mi jakas bluzke w H&M lub gdzie indziej ,ale zupelnie nie trafia w moj styl i tak mam z 7 bluzek nowych z metkami ktorych tak czy tak nie ubiore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaj je na allegro
:P no to rozbestwione bylyscie w wieku 17 lat ja dostalam 2 pary takich ladniejszych koronkowych firmowych majtek i cieszylam sie jak glupia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakieś perfumy lub kosmetyk albo książka, Ty najlepiej wiesz co ucieszy Twoją córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raaaany
ja nic nie dostalam. Albo czekoladki czy cos w tym stylu. Zreszta na 18 tez nic, no oprocz malutkiej maskotki :D Fajnie ma twoja corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorrrrrrrrrrrr
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrt
a ja tez nic nie dostalam... ostatnio mialam 22 lata i tez nic.. nawet mi zyczen nie zlozyli... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejooo
ubrania . jedz z nia i kup jej np kurtke lub cos co jej sie przyda. pierscionek na 18 urodziny - taka pamiatka , a na 17 to najlepiej ubrania lub kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Perfum Normadic Her z Oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba perfumy jesli juz
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×