Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katja99

od kiedy zabawki dla niemowlakow?

Polecane posty

Gość katja99

hej:) czy od razu kupowalyscie swoim maluchom od pierwszych dni grzechotki i zabawki dla niemowlakow? Moi rodzice uwazaja ze nie ma sensu od razu ale ja juz sama nie wiem.. mam pare grzechotek, pamietam ze znajoma miala jakies zwierzatka z muzyczka ale nie pamietam czy od razu czy jak jej coreczka miala okolo 2 misiace dopiero.. pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja99
dzieki justa, czyli wczesniej nie ma sensu? wiadomo ze zanim zacznie samo łapkami trzymac to troche minie ale wzrokowo moze sie rozwijac od poczatku? kupilam karuzele nad lozeczko, no i pare grzechotek na poczatek. a tak nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne dno
co to za dno pisze na tym topiku tacy ludzie powinni byc odseparowani od reszty społeczeństwa bleeeeeeeeee a zabawki ja wiem mojej niuni karuzela sie podobała od 2 miesiaca a potem pokazywalismy rózne rzeczy grzechotki kolorowaw kup pare ale nie zaduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaaabelll
ja jestem w 18 tc i kupilam juz takie zabawki gumowe z woda:) niech sa nie zgina a jak dzidzia bedzie chciec to bedzie miec:) PS BLOCZEK CZY JAK CI TAM ZNAJDZ SOBIE INNE ZAJECIE WIDAC ZE JADLES G...O BO TYLKO TO MASZ W GLOWIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja99
dzieki dziewczyny za odpowiedzi :) na razie sie wstrzymam, karuzele mam i dwie grzechotki, reszte pozniej zaczne kupowac jak bede widziala ze coreczka interesuje sie swiatem bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mój smyk ma miesiąc i juz zaczyna się interesowac zabawkami. Ja zawieszam mu rózne kolorowe przywieszki na pałąku od fotelika i on sobie na nie patrzy, a jak czasem przez przypadek trafi rączką i zabawka zagrzechocze to ma taką zdziwioną minę :) Ale do pierwszego miesiąca to właściwie niewiele dzieci interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×