Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wanilia*

dlaczego tak bardzo ludzie boją się koloru czerwonego ? mało kto ubiera sie tak

Polecane posty

Gość wanilia*

uważają niektórzy że to ekstrawagancja heheh śmieszne to dla mnie jak widze kobiety w róznym wieku które ubierają sie w złoto srebro albo róż zwłaszcza te koło i po 30 słodki róż w pewnym wieku już nie uchodzi moim zdaniem może być jak dodatek dyskretny ale nie coś co sie od razu wrzuca natomiast czerwień hm co z tą czerwienią dlaczego jest tak mało popularna przecież ona pasuje kazdemu nie wazne w jakim wieku czy blondynka ruda czy brunetka poza tym kolor miłości\:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze czerwien i to z
reguly zestawiona z czernia i czuje sie w niej dobrze chociaz to tez zalezy od dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ja nosze tylko musze miec dobry humor, wtedy swietnie sie w czerwieni czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Ja również noszę czerwień głównie zestawioną z czernią. Podobno to odważne połączenie, ale nie zastanawiałam się nad tym, po prostu bardzo mi się podoba. Często też mam czerwone dodatki choćby do dżinsu, jest wiele ciekawych opcji. To piękny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm chyba dla tego że czerwień jest kolorem dla odważnych. nasze oko zauważa go najszybciej po zieleni i równie szczegółowo analizuje. zieleń bo jest w naszym otoczeniu jest jej dużo dlatego wszystkie nie doskonałości przyciągają nasz wzrok a czerwień bo jest dla nas czymś niesamowitym gdyż występuje tak rzadko. dlatego osoba ubrana na czerwono przyciąga nasz wzrok jak w żadnym innym kolorze. w czernieni nie można być nie zauważonym i nie ocenionym. złoto i srebro jest odważne ale nie rzuca się tak w oczy jak czerwień. osoby ubrane na czerwono najszybciej analizujemy i oceniamy zauważamy nie tylko kolor ale i kształt i klasyfikujemy w naszym mózgu od razu dopiero później przechodzimy do innych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często chodzę w czerwieni. I tak jak poprzedniczki z reguły zestawiam ją z czernią :P Chociaż z innymi kolorami też. Bardzo dobrze czuję sie w tym kolorze i jakoś nie traktuję go jak jakiś odważniejszy czy coś... kolor jak kolor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham czerwień, kolekcjonuję czerwone ciuchy i dodatki. Unikam zestawiania z czernią bo uważam że to zbyt \"burdelowy\" efekt, czułabym się jak tancerka flamenco;) Czrwień zawsze uchodziła za kolor dziwkarski, może dlatego niektórzy się jej boją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
"Burdelowy"? Rzeczywiście: dżinsy, czerwona bluzka i czarny ażurowy sweter. Burdello bum bum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze czerwien i to z
burdelowy?:O przeciez to sama klasyka i elegancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak kto nosi takie zestawienie. Na co dzień do pracy np czerwona spódnica, czarne kabaretki i czerwone szpilki to zbyt odważne zestawienie i tego unikam. Ale na wieczór OK. Na co dzień wolę łączyć czerwień z szarym, brązowym, beżowym czy białym. Ja akurat mam \"południowy\" typ urody i nie lubię wyglądać zbyt dosłownie, dlatego staram się nie przebierać za hiszpańską cygankę;) Ale każdy lubi co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarosołowa
a ja lubię nosić czerwony połaczony z zielonym, np. czerwona dłuższa bluzka na ramiączkach, a do tego zielona marynarka z rękawami 3/4 ( dwa rzędy dużych guzików). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×