Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bring bring

Czy takie łóżeczko jest praktyczne?

Polecane posty

Gość bring bring

http://allegro.pl/item242993642__kojec_lozeczko_mini_kid_daszek_wibracja_pozyt.html łożeczko jest turystyczne faktycznie ale bardzo mi sie podoba, zamieszkam ze swoimi teściami i chciałabym mieć łóżeczko którego z łątwością będę mogła przemieszczać po pokoiku ponieważ będzimey wraz z mężem i kRUSZYNKĄ w ciasnym pokoiku a łóżeczko ma rolki i tak sobie myślę że takie łóżeczko to dobre rozwiązanie CZEKAM NA WASZE OPINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaaabelll
wlasnie patrzalam na allegro, mam zamiar tez kupic takie lozeczko poniewaz bede nonstop latac do anglii i do pl takze pomyslalam iz takie lozeczko to cud, lecz na jednym ogloszeniu wyczytalam ze lozeczka te przeznaczone sa dla dzieci od 6mc, i mam pytanko tam pisze ze materacyk juz jest tylko jaki? bo jak piankowy toraczej wolalabym gryczano-kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale wszystkie łóżeczka turystyczne jak nazwa wskazuje sa turystyczne i nie powinno dziecko spac w nim non-stop. No chyba że dokupicie dobry materacyk bo to co producent daje w komplecie to jest porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sprawdzić czy w opisie napisali,że można traktowac kojec jak łóżeczko i czy może w nim spać noworodek,bo z tego co wiem (tez się interesowałam) to te kojce sa od 6-tego miesiaca życia,ale są też takie z usztywnianym materacykiem od narodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaaabelll
zgadzam sie z renka ale jak dokupimy odpowiedni materac ten najlepszy to mysle ze moze byc, powiedzcie mi jeszcze jedno jaklozeczko to ma 120x60 to materac kupuje sie 120x60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik30
Tak trzeba kupić swój materac bo te co są w komplecie są za twarde , rozmiar 120/60 , ale niewiem bo to twoje łóżeczko chyba ma inne wymiary. Ja jestem bardzo zadowolona z turystycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ludzie ludzie
moze ladnie wyglada ale nie jest praktyczne przedewszystkim materac powinien znajdowac sie w polowie lozeczka albo nawet w 1 miesiacach zycia dziecka -wyzej i dla twego kregoslupa i ogolnie dla wygody odradzam - jak dla mnie to jest kojec dla zabawy dziecka w starszym wieku albo na krociutkie drzemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ludzie ludzie
oki zwaracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×