Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliam1

zdrada i ciąża, decydujące starcie

Polecane posty

Gość Inka11
Natalio-jesteś fajną kobietką, dużo osób zdąrzyło cie tutaj polubić, tak więc wpadaj tutaj jak tylko możesz. A ja jednak mam nadzieje, że moze nie teraz , ale kiedyś pogodzicie się z mężem , a potem będziecie życ długo i .... . Może mące ci w głowie, ale zasługujesz na wiele i wierze w to,że jesteś bardzo wartościową osobą, jakich mało dzisiaj można spotkać. To co spotkało ciebie, mogło sie przydarzyć każdej z nas.Dlatego też,ten topik odbieram równiez jako ostrzeżenia co do swojej osoby. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIe kazdej nie kazdej
:P tylko takiej co zdradza meza i robi cos zamiast wczesniej myslec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty wyżej, nie masz dość śmiałości,żeby się podpisać na czarno? Chyba wcześniejszych wątków nie czytałaś zbytnio, skoro takie rzeczy pieprzysz. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalem czytalam
zdradzila meza zaszla w ciaze z kochankiem (ktory ma niepelnosprawne dziecko), a teraz dzwi sie ze mąż ma problem z zaakceptowaniem tej sytuacji...bo przeciez szesc lat sa ze soba trzy lata po slubie itp itd Mozna byc i 20 lat , a po zdradzie adieu i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, gdybyś rzeczywiście czytała to wyczytałabyś,że się właśnie nie dziwi. Ale cóż...teraz nie uczą dzieci czytania ze zrozumieniem.Smutne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalem Przede wszystkim to nie byl jej kochanek :o Jak nie masz czego wtrącić do tej historii, to lepiej się nie odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalem czytalam
jak ktos z kims sie przespal bez slubu to nie kochanek?? no chyba ze fakt ze on jest jej szefem wyklucza status kochanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka11
Czytałem czytałam-idż sobie popisz na innym topiku-bo tutaj nikt nie ma zamiaru ciebie czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalem \"Trzeba nauczyć się myśleć zanim człowiek nauczy się czytać, bo potem jest już za późno...\":O:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam chętnie zostałbym chrzestnym Piotrka, nawet na spółkę z Komiczne, dogadalibyśmy się, chrzestną mogłaby być KOLM, ale Ona chyba ateistka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CISZAAAAA
CISZAAAAA!!!!!!!!!!!! nie kłócić się!!! NO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka11
A ja zapewne dobrą ciotką bym była dla tego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalem czytalam
wam sie podoba co ona zrobila i pisze a mi sie nie podoba, dlatego mam NIC nie pisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLM
"ja tam chętnie zostałbym chrzestnym Piotrka, nawet na spółkę z Komiczne, dogadalibyśmy się, chrzestną mogłaby być KOLM, ale Ona chyba ateistka ... " ale gdzie tam- wrecz przeciwnie chetnie zostane chrzestna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLM
murek jestes nielogiczny gdybym nie byla praktykujaca katoliczka, skad bym wiedziala, ze ksieza pierdola bzdury ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
PIOTREK to ... PROwokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CISZAAAAA
ja nie jestem, a wiem.........każdy myślący człowiek wie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CISZAAAAA
eh, chodziło mi o to,że ja nie jestem katoliczką, a wiem,że księża p...bzdury, więc to niezalezne jest od światopoglądu. :) I nie jesteś jakis lewy. zresztą,co to za temat nie na temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę ujmy dla swojej inteligencji, kiedy wierzę Kościołowi Katolickiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. Nie przypuszczałam nawet że tyle osób jest zorientowanych w mojej sytuacji. Murek nie przejmuj się wiara a inteligencja nie ma nic wspólnego ze sobą. Ja również jestem katoliczką, pamiętam jak byłam na studiach to raczej imprezowa byłam i dla ludzi to było niepojęte że chodzę do kościoła. Ale ja się tym nie wstydzę, wogóle nie lubię ludzi którzy wstydzą się swoich poglądów. Dla mnie są śmieszni, jestem tolerancyjna i lubię czyste sytuacje. Jeżeli ktoś jest ateistą to OK, ale prawdziwym ateistą a nie na potrzebę chwili, a jakby coś to lecę do księdza bo ślub czy pogrzeb. Śmieszy mnie coś takiego wierutnie. A wracając do tematu, jeszcze raz serdeczne dzięki. Trzymajcie się ciepło. Jak tylko będę mogła to się odezwę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliam, coś na niebie nie ma dzisiaj słonka, ale w naszych sercach jest, dla Ciebie/dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnooooosze
natalia jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×