Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klameerkaaa

usg

Polecane posty

Gość klameerkaaa

czesc jutro ide na usg i chcialam się dowiedziec czy w 23tc powiedzą mi jaka jest płeć dziecka? Czy mozna cos zrobic by dziecko pokazalo co ma miedzy nozkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klameerkaaa
prosze powiedzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka77
Powiedzą,mnie przynajmniej powiedział,też koło 20tyg. było.Sprawdziło się .Ale to zależy od gina czy dobrze odczytuje usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płeć zazwyczaj można zobaczyć juz w 4 mieś, ale nie sposobu aby coś zrobic by dziecko pokazało co ma miedzy nogami:))), ja calą ciaże nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka77
Funia 75- Nie wiedziałaś czy nie chciałaś?Bo w dzisiejszych czasach to chyba każda wie,nie spotkałam się z osobą która by z własnej woli nie chciała wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami dziecko może się tak ustawić, że nie będzie widać, jakiej jest płci... Tak było z moim najmłodszym bratem (całkiem niedawno)\\\\- zawsze odwracał się pupą :). Żona mojego szwagra w 15 tygodniu dowiedziała się, że będzie dziewczynka (tak poszla na usg), ja na usg połówkowym (21 tydzień), że będzie synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byłyt podchody kilka razy:) dowiedziałam się chyba ok 22 tygodnia...lekarz mi jezdził i jezdził po brzuszku...z każdej storny, tu i tam...no i w końcu się udało:) Rozłożyła nóżki:P Ostatnio też potwierdził, że bedzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNLODA
cześć ja tez miałam usg w 22 tygodniu i lekarz mi powiedział ze będzie chłopiec . teraz jestem w 34 byłam na usg i wyszło ze to dziewczynka wiec lepiej nie nastawiaj sie na to co teraz pokarze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w 24 tygodniu lekarz powiedział, że określanie płci w tym czasie, to jak wróżenie z fusów. Pewnie, że niektórzy niby rozpoznają, ale to chyba na takiej zasadzie \"a może się uda\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całą ciążę chodziłam do lekarza państwowo. dwa razy udałam się dodatkowo do światnego specjalisty od USG (wizyta prywatna). w 14 t.c. na przezierność karkową i już wtedy powiedział że to dziewczynka. drugim badaniem było usg połówkowe i potwierdził wcześniejsze przypuszczenia co do płci. dodam że sam sprzęt może nie był naj, naj, najnowszy ale tutaj bardziej liczą się umiejętności i doświadczenie lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z wasnej woli
nie wiem co sie urodzi (a zaczal mi sie wlasnie 7 miesiac) :) tak sobie postanowilismy z mezem - ze chcemy miec niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×