Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytama co

Jeszcze jedno pytanie o zdjęcie w CV

Polecane posty

Gość zapytama co

Znalazłam świetną ofertę pracy,aż grzech byłoby nie wysłać aplikacji.Jedyne co studzi mój zapał,to to,że wymagają zdjęcia w CV,a ja takowego nie posiadam.Czy warto więc wysłać CV bez zdjęcia czy raczej nie bo z góry wyladuje w koszu? Jednym słowem jak ważnym wymaganiem jest dołączenie zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli wymagaja to sie zalacza
inaczej wyrzuca Twoje Cv do kosza ... W ogole prawdziwe Cv powinno zawierać zdjęcie (czy tego wymagają czy też nie) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobienie sobie zdjęcia to koszt ok. 20-30 zł, zakładając, że nie będzie to jedyna oferta, na którą odpowiadasz, to warto zainwestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umieM
wystarczy zeskanowac zdjecie i wrzucic do cv jako obraz wtedy można drukowac albo jako kolorowe albo jako czarno białe po co wydawc kasę na zdjecie do cv które potem i tak ktoś wyrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo ego
jak powinno sie zawsze załaczac? ja od osoby która pracuje jako doradca personalny wiem, ze nie powinno sie załaczac, jeśli pracodawca tego nie wymaga, ale jeden taki potencjalny pracodawca po wysłaniu do niego aplikacji przeze mnie, odpisal mi z zapytaniem, gdzie jest zdjecie, bo wedlug niego taki jest standard, wiec mozna zgłupiec:s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjhs
ja to mam takie zdjecie w cv ze jak na nie patrze to smiechem parskam moja geba wyciera ze zdjecia z grilla ale wyglada calkiem przyzwoicie aczkolwiek pracowadcy czesto pytaja sie czy to ja na zdjeciu:) hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjhs
sorry mialo być : wycięta ze zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×