Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało czasu

Co byście zrobili na moim miejscu ?

Polecane posty

Gość mało czasu

nie wiem czy powinnam się przenieśc na inną uczelnię,kiedyś o niej marzyłam,ale teraz juz nie wiem,w mieście w któym studiuję mam mieszkanie,dostaję stypendium za wyniki w nauce,po przeniesieniu straciłabym je bo taka jest zasada ale nie o to chodzi,no i chłopak też tam,z kolei w miejscu o którym kiedys marzyłam mam praktyki,w tym rouk dało sie to spokojnie pogodzic ale adwokat z niej pyta cał czas czy sie przenosze bo kiedyś chciałąm.Niby większy prestiz ma ta uczelnia,ale nie wiem czy to ma takie znaczenie w przyp.aplikacji...no i i tak mieszkałabym w mieście w któym juz obiecałam znajomym bo wspólnie wynajmujemy mieszkanie,a dojeżdżałabym na uczelnie jakies 2 razy w tygodniu bo podobno da sie tak ułożyc zajęcia...Poradźcie coś bo nie wiem co zrobić a nikt mi nie chce doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakoś bardziej szczegółowo? Podaj nazwy uczelni, zobaczymy, która to bardziej prestiżowa :D. Z tym prestiżem to bym nie przesadzała. Czy kierunek Ci sie zmieni? Na którym jesteś roku? Czy jak sie przeniesiesz to stracisz lata ? Będziesz zaczynać od początku? Ja bym chyba nie rezygnowała - stypendium, mieszkanie. Ale z drugiej strony, jeżeli miałabyś dojeżdżać dwa razy w tygodniu, to nie taki problem. Napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×