Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka00

buciki dla naszych skarbów

Polecane posty

Gość Majka00

Niedawno zostałam matką. Chciałam się zapytać o buciki. Jakie doradzacie? Zależy mi przede wszystkim na odpowiednim rozwoju mojego dziecka. Wiem, że od butów bardzo wiele zależy. Nieodpowiednie, mogą zaszkodzić stopom, co w konsekwencji odbije się na zdrowiu dziecka. Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexi0
Rzeczywiście buty są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Od razu zniechęcę tych którzy chcą tu zaoszczędzić. Inwestycja w odpowiednie buty to inwestycja w zdrowie dziecka. Trzeba to zapamiętać, bo lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego też radziłbym wybierać buty sprawdzonych firm, wykonane z odpowiednich materiałów. Chodząc w takich butach, dziecko z pewnością odpowiednio się rozwinie, a rodzice nie będą musieli wydawać pieniędzy na późniejsze leczenie wad postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie lepiej zapobiegać niż leczyć. Stosowałam tą zasadę i jestem zadowolona z efektów. Mój synek chodził wyłącznie w butach firmy ecco. Były one genialne. Buciki te mają wszystko, czego wymagać można od butów. Są trwałe, wygodne, wytrzymałe, mają profilowaną podeszwę i wykonane są z nieszkodliwych materiałów. Na prawdę, buty godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
a na jak dlugo wystarczja takie buciki? mozecie polecic jakas tania a dobra firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko jak najdłużej powinno
chodzić boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylutka
no ale w zimie nie pochodzi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co znaczy
"niedawno zostałam matką" Myślałam,że chodzi o kilkumiesięczne dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kupiłam buty ecco mojemu dziecku i byłam z nich zadowolona. Cena jest proporcjonalna do jakości. Naprawdę godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×