Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylutka

kupujecie juz kombinezony na zime?

Polecane posty

Gość impresja*
ja juz kupilam corci na zime na allegro-sa fajne do wyboru i ceny jeszcze sa ok-kupilam uzywany w bdb cenie i stanie polecam 2czesciowy-zreszta zalezy dla jak duzego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabuska
tak Na razie ceny sa na allegro bardzo przystepne, chociaz ja kupowałam nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam uzywane w ciucholandzie bardzo ladne i dobrych firm. Media donosza ze snieg ma juz spasc w połowie pazdziernika i podobno bedzie to dluga i nieprzyjemna zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttiiiiii
dzieciaczkom pewno kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek kombinezony beda modne w tym sezonie wiec kupujemy a jak ty nie chcesz byc \"na topie\" to mozesz nadal nosic kurtke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku też zrobiłam ten błąd i kupiłam kombinezon juz we wrześniu, a w grudniu na mikołajki Zuzia dostała jeszcze dwa. Razem było tego sztuk trzy, a Zima była słaba. Dlatego drogie mamuśki nie kupujcie \"na zapas\", bo moze sie okazać że zimy nie będzie, a jak juz sie zacznie, to w sklepach będą wyprzedaże odzieży zimowej, bo wchodzić juz będą wiosenne kurteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam, ale taki średniej grubości. W razie wielkich mrozów dokupię drugi - ale to już jak będzie konieczność. No i co racja, to racja, zimowe ciuchy najlepiej licytować w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupiłam w zeszłym roku
3 w cenie jednego. tzn trzy różne ale w sumie zapłaciłam tyle co za jednen kupowany w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole kombinezon
dwu częsciowy :) wiem że wtedy starczy na całą zime.Kiedyś kupiłam jednoczęsciowy we wrzesniu a że małe dziecko szybko rośnie to musiałam kupowac drugi już w styczniu! Tak wiec wole kupić troszke póxniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam z mothercare za 16 zł i z ladybird za 18 a sa super wogóle nie zniszczone bez zadnych plamek. No i wzielam wieksze na wszelki wypadek. mam do tego ejszcze dwie kurtki grubsze i jedna cienka i mysle ze starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
będę miała październikowego szkraba wiec kupiłam dwa śpiworki jeszcze w lecie, wyparzyłam na allegro za grosze. Kupiłam jesienny i zimowy. I polecam ten sposób - wójcik i mothercare w sklepie kosztują naprawdę duuużo, a te które kupiłam wyglądają jak nowiutkie.no i cena... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
tez polecam 2 czesciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja urodze dzidzie w polowie stycznia ... powiedzcie jaki kombinezon powinnam kupić? kompletnei sie n atym nei znam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w katalogu quelle bardzo ładny kombinezonik ale neiwiem czy nadaje sie on na zimę o to jego opis: Kombinezon. Odpinany kaptur. W kroku zapięcie na zatrzaski. Rękawiczki. Welur: 80% bawełny, 20% poliestru. Podszewka: 100% bawełny. Ocieplenie: 100% poliestru. Czy w takim czyms nie będzie za zimno? Ja się kompletnie nei znam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam kombinezony...dzidzia urodzi się pod koniec pazdziernika albo na początku listopada...dostałam 2 jesiennie (troszkę cieńsze) i 2 zimowe (grubsze)...mam też do tego śpiworek do wózka....wszystko dostałam więc nie muszę się o nic martwić:) Ale chyba warto kupować wcześniej i większe, bo w ciepłe dni faktycznie nikt nie mysli o zimie i są rzeczy dużo tańsze:) Też słyszałam że śnieg ma spaść w tym roku bardzo szybko i ma być to rekordowo zimna zima...więc...chyba czas się zabezpieczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinsky ja mam taki welurkowy kombinezon on jest raczej na zimne jesienne dni niz na zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a kombinezon o takim opisie Ocieplany kombinezon. Z kapturem. Z przodu zamek sięgający do kroku. Patka z zatrzaskami. Kaptur ściągany gumowym sznureczkiem. 1 kieszeń z aplikacją i haftem. Kolorowe mankiety. Z tyłu w pasie mała gumka. Materiał wierzchni, podszewka: 100% poliamidu. Ocieplenie: 100% poliestru jak myslicie? Tylko, ze ten nei ma od razu rękaiwczek i tych butków, tylko odcięcia i właśnei neiwiem czy taki mały szkrab bedzie chciał zakładac rękawiczki a co z butami? przeciez nei znajde takich malutkich... i jeszcze jedno pytanie na jaki rozmiar kombinezon dla noworodka? Jezeli urodzi się w polowie stycznia to kombinezon pewnie posłuży jeszcze w lutym i marcu ale jaki wziąść rozmair żeby był dobry ... przepraszam ze was tak zarzucam pytaniami ale ja kompletnie nei mam się kogo zapytac o takie rzeczy a sama niewiem :( podoba mi się ten pierwszy który opisałam bym podała linka do niego ale jak wkleje to i tak nie wejdzie tylko strona głowna więc neiwiem czy byscie znalazły go i czy by sie wam chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kombinezon z flauszu to pewnie juz kompletnie odpada? Kombinezon z flauszu. Z kapturem (twarz i uszy) i \"łapami\". Zamek aż do stóp. Rękawiczki. 100% poliestru. Podszewka: 100% bawełny. Ocieplenie: 100% poliestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcieeeeee
kupienie juz teraz ladnego kombinezonu w rozsadnej cenie graniczy z cudem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kupilam firmy
cocodrillo czy jak to sie pisze:) za 100z groszami Sliczny, bardzo dobry jakosciowo !! Bylamw innym sklepie nie chce reklamowac i kosztowaly 280 i w gore !! Chyba ich posralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcieeeeee
na 100 zl z groszami za kombinezon to moj maz by chyba zazadal rozwodu- powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item247331602_piekny_mieciutki_spiworek_kombinezon_do_wozka.html a co myslicie o takim czyms ... moze nie załadne wizualnie ale moze w takim czyms maluszkowi bedzie wygodnie i ciepło jak sądzicie? czy lepiej poczekac do listopada moze wtedy będą jakies ładniejsze w sklepach bo teraz jak chodziłam to same takie brzydkie ... tylko pewnie w listopadzie to i ceny będą ładne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcieeeeee
nie czekaj do listopada, bo bedziesz zmusza placic tyle ile zaspiewaja, a wyboru wcale juz pozniej nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale narazie wsklepach tez bytniego wyboru nei ma :O a powiecie mi jaki rozmiar tego kombinezonu dla noworodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×