Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylutka

kupujecie juz kombinezony na zime?

Polecane posty

Gość dddddf
ten wyze nawet fajny-ja szukam czegos wiekszego-moim zdaniem nie ma co przepłacac-ale to zalezy jaki ktos ma zasob partfela jedni kupuja drozsze-firmowe rzeczy-inny kupi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddf
kombinezon jak kombinezon a buciki?ja czekam do ostatniej chwili bo nie wiem jaki rozmiar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla noworodka
jesli ur sie na poczatku zimy bedziesz potrzebowala dwa na 56 i na 62/68, ja tam mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
po co na 56??od razu na 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale nie stac mnei na to by kupic 2 kombinezony na 56 i jeden na 62/68 ... jeden kombinezon to koszt ok 100zł jak dobrze pojdzie wydac ok 300 zł na same kombinezony jakos mi sie nie widzi a co jeszcze z łóżeczkiem, wózkiem, ubrankami, kosmetykami i tym wszystkim ... dla mnie kupic jeden kombinezon to będzie spory wydatek nie mówiąc juz o 3 :O myslalam ze skoro dzieciaczek urodzi sie w polowie stycznia to kupie na 62/68 ... albo taki własnei spiworek no kurcze sama neiwiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, w sklepach typu C&A, H&M, Reserved Kids, kombinezony są zazwyczaj po 69-79 zł. Myślę, że na jakimś targowisku można dostać taniej, no i allegro jest zawsze do dyspozycji, może uda się jeszcze kupić coś używanego w rozsądnej cenie. No i ja bym kupiła pierwszy kombinezonik na 62 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miescie nei ma H&M, reserved i tego typu sklepów na targu jeszcze nic nie ma a jak będzie to u nas zazwyczaj ceny są podobne jak w normalnych sklepach :O bede musiala zapłacic ok 80zł jak dobrze pójdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
moze przeszukacie allegro?czasem sa niezniszczone i w przystepnej cenie a do tego firmowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troche boje kupowac na allegro... a jak cos nie bedzie spełniało moich oczekiwań.. zreszto zdjęcia b.czesto są słabo wykonane i tak naprawdę nie widać dokladnie koloru i materiału jesli zamówię w katalogu to mogę zwrócic i odeślą mi pieniądze a na allegro juz nie będę mogła odesłać,,, sama nei wiem co tu zrobic moze za jakies dwa tyg przejdę sie na targ i tam popatrze moze rzeczywiscie znajdę cos fajnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powroz sobie
ja dosc czesto kupuje ubranka na allegro zwracam uwage na komentarze uzytkownika i raczej wybieram ten powiedzmy sredni pulap cenowy zeby w razie czego nie zalowac jak do tej pory zawsze wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co dramatyzować, rzeczywiście część zdjęć z allegro jest kiepskiej, \"telefonicznej\" jakości, ale jest mnóstwo aukcji z porządnymi zdjęciami, co przy dobrych komentarzach sprzedającego daje niemal pewność zadowolenia. Czasem aukcja tak się toczy, że za nowy, zametkowany kombinezonik można zapłacić 25-30 zł. Szczególnie gdy aukcja kończy się o jakiejś idiotycznej godzinie :) Moim zdaniem warto się zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie , sama kupuje czesto na necie , mam tez juz 2 kombinezony na zime jeden kupilam nowy nie uzywany z metka za nieduze pieniadze , a drugi choc uzywany wyglada jak nowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki chemical jestes wielka ... kurcze ja to jak wejde na allegro to oglądam oglądam i nic sensowanego nei umiem znalesc ... tu widzę jeden bardzo ładny ... tylko zejest dla dziewczynki a my neiwiemy czy bedzie ona czy on :P ale to chyba nie przeszkadza ze chłopiec będzie w rózowym chodził co jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma pytanie, czy lepiej kombinezon cały czy taki spodnie na szelkach + KURTKA. Maly bedzie miał w styczniu rok i chyba szybko zacznie chodzić. I jaki rozmiar na całą zimą. A jakby ktoś chciał to mam do zprzedania dwa kombinezony - jeden niebieski polarkowy -ciepły na podszewce - ubray kilka razy i drugi nowy (tylko wyprany) kolr bakłażan z rózowym kwiatkiem więc raczej dla dziewczynki. Za jeden z 15 zł i koszty pzresyłki. Rozmiar na tym bakłażanowym 60 cm. I na niebieskim też podobnie może ciut większy - dłuższe rękawy. w razie czego prosze na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
na roczniaka to chyba 80 cm i chyba lepsze spodnie i kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy kurtce to nie ale przy spodenkach to zawsze będziesz mogła troszke pokombinować z długością przy szelkach i zawsze spodenki troszke \"urosną Ci z dzieckiem\" a przy kombinezonie ten myk Ci nie przejdzie; ja jednak mojemu Urwiskowi kupiłam normalny kombinezonik, gdy się zchylił to choć nic go nie podwiało - ale to już Twój wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Blondyna. chyba że trafiłabym na kombinezon z takimi wywjanymi nogawkami jak te sopdenki z linku wyżej. Zresztą bardzo fajny ten komplecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tu bardziej ujęła cena...w tym roku czekają nas saqnki i inne zabawy na śniegu. Nie będzie mi szkoda za takie pieniądze...Pozatym nie wiem czemu u dzieci w tym wieku kombinezon wydaje mi sie niepraktyczny...jak był mniejszy-owszem pełna wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz że i mi się spodobał ;) chyba się odgapie co? ;) a tak na marginesie to Wam powiem że w zeszłym roku zamówiłam jeden z Quelle - taki granatowy, ech szokda gadać - jakość poniżej zera ;( ale ten na fotkach wygląda lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki temu topikowi właśnie kupilam na allegro kombinezon dla dziecka .. co prawda rózowy .. a nie znam jeszcze płci ale jest sliczny i nowy więc mysle ze jesli bedzie synek nie bedzie mu przeszkadzał kolor hehe:P i to tylko za 46zł ... w sklepie widzialam same, ze tak powiem badziewie i to za ok 75-100 zł najtansze :O chemical jeszcze raz bardzo dziękuje za podanie adresów do tych stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooooopsasaaaaaaaa
kinsky-mozesz podac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
o kurcze zastanawialam sie wlasnie nad nim!!!!!!! A jaki duzy jest twoj synek i jaki rozmiar mu pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkdhfgkfhgk
fanjy ten link od czarne sama lookne na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma 16 miesiecy, kupiłam właśnie ten rozmiar 92-98 i jest super. Nie lubie mojim dzieciom kupowac na wyrost, dlatego ten rozmiar jest w sam raz :)Nie wisi zabardzo na nim a myśle, ze przechodzi w nim cała zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×