Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22222222222222222222222

klepanie po tyłku

Polecane posty

Gość iga22222222222222222222222

Od niedawna niewiedzieć czemu zaczeto mnie klepac po tylku. Jestem ciekawa co to oznacza jesli mezczyznik poklepuja kobiety po tylkach. Co za tym sie kryje, co maja w glowach poklepywacze i o co tak wlasciwie im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluczowe pytanie jest inne, dlaczego ty na cos takiego pozwalasz? Mialam kolege, ktoremu raz zdazylo sie klepnac mnie po pupie, co wg niego mialo byc komplementem dla tej czesci mojego ciala, zapewnia cie, ze po raz drugi na cos takiego sobie nie pozwolil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamarnik
kronnios ma rację. nie pozwalają się klepać tylko feministki więc taką od razu można tą metodą namierzyć i odwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oITUG
nieklepliwe olewam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta daje sie klepac po pupie tylko facetowi, ktory jej sie podoba i juz w tym momencie (wg kafeteryjnych obyczaji) moze zostac uznana za dziwke, a juz na pewno nie pozwoli sie klepac pierwszemu lepszemu dupkowi i z feminizmem niewiele ma to wspolnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbig Big
kobieta nie poklepywana nie budzi pożądania i czułości zarazem ... pupka to obszar delikatnej intymności, kobieta, która tam nie dopuszcza mężczyzny nie chce być kobietą dla męzczyzny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy cieć
Drapanie po tyłku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleku
a jak mezczyzna całuje swoja kobietea ukratkiem patrzy sie ostentacyjnie na inna to co to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię klepanie po tyłku. lubie klepać i być klepaną :D szczególnie na golasa przez mojego mężczyznę mraaaaaauuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy?
Mnie niedawno złapał kolega za tyłek i przyciągnął do siebie...Nie wiem co to miało znaczyć. Uderzyć go nie mogłam, bo były tam małe dzieci. Powiedzieć też nie, bo zrobił to tak żeby nikt nie widział. Po prostu nie chciałam robić scen! :) Co wy o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo to lubie ale ja zawsze chodze w obcisłych dopasowanych wrzynających spodniach ale jak już klepią to jak nalezy mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko
Dziewczyna która daje sie klepać po tyłku a jeśli jest to mężatka oznacza to zdradę a dany facet który klepie po tyłku zaraz sobie wyobraża taką dziewczynę za bardzo łatwą a nawet za dziwke bo doskonale wie jak dziewczyna daje sie klepnąć i ma z tego powodu radość oznacza to że poszła by nawet do łóżka. Dziewczyna która odwróci sie i powie więcej razy tego nie rób bo ja nie jestem do klepania i twoją własnością, taka dziewczyna jest prawdziwą dziewczyną na poziomie bo nikt nie bedzie nią kierował i ma swoje zdanie, chyba że dziewczyna lubi tego typu zdarzenia oznacza to że nie kocha męża lub swojego chłopaka tylko patrzy na innych facetów a dziewczyny które lubią jak ktoś je klepie sa dwu licowe i nikt tego nie zmieni czyli mogą też i zdradzać i na 90% zdradzać to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko
Dziewczyna która daje sie klepać po tyłku a jeśli jest to mężatka oznacza to zdradę a dany facet który klepie po tyłku zaraz sobie wyobraża taką dziewczynę za bardzo łatwą a nawet za dziwke bo doskonale wie jak dziewczyna daje sie klepnąć i ma z tego powodu radość oznacza to że poszła by nawet do łóżka. Dziewczyna która odwróci sie i powie więcej razy tego nie rób bo ja nie jestem do klepania i twoją własnością, taka dziewczyna jest prawdziwą dziewczyną na poziomie bo nikt nie bedzie nią kierował i ma swoje zdanie, chyba że dziewczyna lubi tego typu zdarzenia oznacza to że nie kocha męża lub swojego chłopaka tylko patrzy na innych facetów a dziewczyny które lubią jak ktoś je klepie sa dwu licowe i nikt tego nie zmieni czyli mogą też i zdradzać i na 90% zdradzać to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziś syn przyszedł do mnie na ręce po kąpieli, miomowolnie klepałem go po pupie, bezmyślnie, bezwiednie, bez zamiaru, aż usnął w mych ramionach. Kocham go bardzo. Chciałbym na zadane pytanie dobrze odpowiedzieć. Czym jest klepanie po pupie? Abstrahując od wątku seksualnego, wydaje mi się że to akceptacja, wyraz okazania uczucia, schlebienia zaletom i niewerbalny dialog z drugą osobą (czasem wypowiedzenie czegoś sprawia nam trudność)... wydaje mi się że to pozytywne emocje. Co do Panów poklepujących Panie po tyłku, to nie widzę w tym nic złego, gdy nie robimy tego ekshibicjonistycznie, lub z nowo poznanym obiektem pożądania. Próba przeskoczenia kilku etapów znajomości poprzez klepnięcie w tyłek jest raczej dowodem braku spójności emocjonalnej lub aroganckiej pewności swoich cech powierzchowych, bazującej na seksualności człowieka. W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi, a seks jest czymś wspaniałym nie tylko dla mężczyzn...Gdy byłem młodszy, klepnąłem kilka kobiet w tyłek. Nie było to nigdy aroganckie, ani nakierowane na okazanie innym przynależności, nigdy też nie usłyszałem by kobiecie to ubliżało. Był to raczej komplement tak w mojej głowie jak i w odbiorze. Co do klepania obcej kobiety po tyłku..dla oklepywanych:) - jest to objaw niedojrzałości drugiej strony, zawsze zasługujący na potępienie, proponuję równie ekstremalną odpowiedź... dla oklepujących:) - to jak kolejny level, należy zaczynać od drobiazgów, które są zapytaniem o to czy kiedyś będziemy mogli klepnąć po tyłku? Myślę że to zamyka temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos czujom do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przekroczenie barier intymności nie może tego robić KAŻDY i w każdym miejscu ( publiczne wykluczone) klepanie może nie... ale głaskanie tyłeczka w nocy... och..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oznacza jak to kobieta klepie po tyłku faceta? Leci na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zeby mnie jakis poklepal! oh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mój mąż poklepuje mnie po pupie kilkadziesiąt razy dziennie np. kiedy wraca z pracy i chce się ze mną przywitać, gdy podaję mu obiad do stołu, jak mijamy się w przedpokoju, idąc tuz przed nim po schodach, siedząc mu na kolanach, przed a nawet i w trakcie sex-u i wielu innych sytuacjach. Nigdy nie uważałam tego za krępującą sytuację a nawet wręcz przeciwnie jest to dla mnie pewna forma relaksu nawet gdy zrobi to w obecności moich rodziców, na gościnie czy dyskotece. Nie wyobrażam sobie dnia w którym mogło by być inaczej tzn. gdyby tego nie robił. Jestem zwolenniczką tego gestu miedzy kobieta a mężczyzną i uważam że każda kobieta powinna być otwarta w ten sposób dla swojego faceta a nawet jeśli gdy w grę wchodzą sytuację łapania za piersi czy dotykania kurki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 74- jeden post na dorobku :D Spadaj zboczencu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi Szanowni koledzy Muzułmanie klepią kobiety po tyłkach grupowo. Kobietom bardzo się to podoba. Ciągle słyszę, że powinienem robić to co oni a polki by chciały mnie na chłopaka. Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chłopakiem. Oni cię klapsują bo im się pewnie podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nienawidzę. Raz jak mnie facet klepnął w tyłek jak byłam z koleżankami na imprezie, to wierzcie mi lub nie, ale dostał ode mnie w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gimnazjum chłopcy się działo w szatniach między stosem kurtek i próbowali dotykać naszych tylkow. a to jednemu z liścia a to innemu kopa w wo.ra. no big deal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej my sie klepiemy po tylkach z przyjacielem dla zartow i nic wiecej. Zadnego podwojnego dna tu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexyBaby
Czytałam wasze komentarze nie nie koniecznie zgadzam się z tym co piszecie . Jeżeli facet klepnie kobitę w pupę znaczy że ona go jeszcze pociąga i wcale nie jest dziwką tak jak nie którzy pisali ! Dziwka oddaje się każdemu a przecież tu mowa o jednym facecie . Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×