Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słonko21

proszę o rade!!! farba do włosów...?

Polecane posty

Mój naturalny kolor włosków to jasny blond, jednak chciałabym je ściemnić, zrobić jakiś ładny brąz bądź ciemny blond! Jaką farbe polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnier 100 %. jest delikatna, nie nieszczy wlosow. i jesli efekt Ci sie nie spodoba szybko zmyjesz:) moj faworyt to wella safira. cudowna farba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
tylko lorea'l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
feria loreal'l.pieknie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja polecam..
tylko i wyłacznie Loreala i najlepiej z seri Preference,poniewaz ma bardzo naturalne kolory(pieknie wychodzi mrozny kasztan bądz caracas,którym ja robie:) Pozatym są niezawodne pod względem dekoloryzacji koloru tzn.jesli po jakims czasie stwierdzisz ze chcesz powrocic do swojego blondu bądz byc jasną blondynką to Loreala jest bardzo łatwo splukac plukanką u fryzjera.Inne farby niestety nie schodzą tak łatwo i dodatkowo sprawiają ze wlosy są sianowate i wysuszone.Gdy juz ufarbujesz wloski dodatkowo polecam ci stosowanie szamponu i odzywki Loreal z proteiną perły(to ten rozowy)Włosy są zawsze jak swiezo ufarbowane,śliskie i pieknie sie mienią,wspanialy polysk.Ja zawsze w pracy polecam(pracuje w rossmannie) i zawsze klienci są bardzo ale to bardzo zadowoleni:) Pozdrawiam cieplutko:) Trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja polecam..
Jesli chodzi o Ferie color booster jak wspomniala kolezanka wyzej to i owszem,kolorki tez super z tym ze to są juz czerwienie,fiolety i rude.U wiekszosci osób powodują powazne reakcje alergiczne(niesamowite pieczenie)ktore zmusza do natychmiastowego zmycia farby..pozatym kolor wbrew pozorom bardzo szybko sie zmywa(a to bardzo dziwne poniewaz zawiera pigment koloru).Tak wiec nie polecam feri bo delikatnie mowiąc moze nic z tego nie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie , brązy L\'oreal są bardzo ładne i nie niszczą tak bardzo włosów. Kiedys farbowałam na brąz i wyszedł mi sliczny, ładne błyszczał w słońcu na złoto, ale niestety kolor wyszedł mi trochę ciemniejszy niż na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMD
no, dobry fryzjer to chyba najlepsze wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Farby z firmy Faberlic. Można kupić w tej firmie 14,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
mi po ostatnim castingu wychodzily wlosy i nie tylko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALLMON
JEśLI NIE CHCESZ ZNISZCZYć SOBIE WłOSóW TO POLECAM EKOLOGICZNY SONET BRąZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×