Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotna w polsce

chce wyjechac do Uk kto mi pomoze ?

Polecane posty

Gość bezrobotna w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz zadnych znajomych w UK?? Niech ktos ci zalatwi prace,mieszkanie,,teraz tyle POlakow za granica,ze nie wierze ze nie msz tam nikogo znajomego,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna w polsce
no wlasnie ze nie mam ... no i moj angielski tez slabiutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna w polsce
i wlasnie dlatego licze ze ktos mi pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna pomoc pewnie ale moze mimo to nie wyjsc poznalam teraz dziewczyne dla mnie zupelnie obca osoba pomagam jej juz ponad 3 miesiace od agencji do agencji no i powoli do niej trafia ze bez jezyka nie znajdzie pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo powiem,,ze bez jezyka nie ma szans,, Ja tez pomagalam kumpeli,wzielam ja ,byla u mnie 2 miesiace,i mimo ze oferty byly,ale co z tego jak ona nie umaila sie dogadac,, zazwyczaj teraz chca z plynnym angielskim. Po 2 miesiacach wrocila do domu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plynny to za duzo powiedziane chociaz z podstawowym do fabryki do sprzatania gdziekolwiek, teraz nawet do sprzatania chca jezyk jakis przynajmniej tu gdzie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANG
A JE NIE UMIALAM NIC ANGIELSKIEGO I PRACUJE W BIURZE Z ANGLIKAMI I UCZE SIE POMALU- A ONI SA CIERPLIWI I POMAGAJA JAK OGA:):) TO SIE NAZYWA SZCZESCIE ZWLASZCZA BEZ WIEKSZEGO WYKSZTALCENIA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po takich postach ludzie mysla - a mi tez sie uda a to tak nie dziala gratuluje szczerze ale to naprawde rzadkosc dostac taka prace bez jezyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy z kim sie sypia
a z kim poszlas do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANG
PAMIETAJCIE O TYM ZE LUDZIE TUTAJ DUZO WIERZA NA SLOWO A Z BIEGIEM CZASU MOZNA SIE WSZYSTKIEGO NAUCZYC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz masz racje pewnie ze mozna sie nauczyc ale kazdy czlowiek jest inny jadac np bez jezyka teraz popracuje 4 miesiace nic nie odlozy ma problem z najprostszymi rzeczami do zalatwienia poddaje sie i wraca do Pl czesto tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze na pomaranczowo
Wiecie co?? W pracy mojego meza pracuja tacy wlasnie co nie znaja jezyka?? I co?? I tylko wszyscy na tym cierpia..Bo przychodzi taki Steve (szef) cos tam powie co trzeba zrobic,oni umieja tylko OK OK i siedza ,robia nadgodziny,bo przeciez nie umia powiedziec,ze nie beda tego robic,bo w kontrakcie jet tak czy tak,,bo przeciez bez jezyka po piwresze sie nie wykloca,a po drugie gdzie znajdzie inna prace?? I efekt jest taki,ze wszyscy robia z Polakami co im sie podoba,bo gdyby umieli jezyk to by umieli walczyc i nawet w chwili kiedy szef by chcial ich zwolnic to nie ma problemu,,przeciez z jezykiem znajdzie ina prace,,Przyjezdajac tutaj bez jezyka to nie tylko narazacie siebie na ewentualne niepowodzenia,ale tez szkodzicie innym. Naprawde,wiem co mowie.Teraz w pracy mojego meza jest wojna.Tylko on i jeszcze jeden umie angielski,reszta ni w zab.Moj maz zna swoje prawa i umie sie o nie wyklocic,poza tym angielski zna perfect i ma duze doswiadczenie w pracy,wiec w kazdej chwili moze szef go zwolnic,dla nas to nie problem.Ale problem dla tej calej reszty,ktora trzesie tylkami,ze tez moga prace stracic,a co oni wtedy zrobia?? Ale powiem Wam,ze nie zal mi ich.Jesli daja robic z siebie "dupy wolowe" to niech robia dalej,ale my nie bedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej niewykonalne!!!jezyk to podstawa bez niego dluzsze zycie tutaj jest uciazliwe!!co do pracy agencje teraz sie wycwanily na dzien dobra serwuja testem nie mowiac juz o aplikacji ktora musisz sama wypelnic, jesli ci ktos pomoze to i tak sama musisz z nimi rozmawiac jesli nawet sie uda to kiedy bedzie praca beda dzwonic do ciebie a ty i tak nie zrozumiesz!!!!!!na inna prace tutaj bez agencji to nie masz szans realia tutaj ciagle sie zmieniaja i jak rok temu mozna bylo jakos posciemniac to teraz jest naprawde coraz ciezej.chyba ze chcesz na czarno ale nie polecam,moze znajdz jakas agencje w polsce ktora rekrutuje pracownikow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W11.
Nie chrzancie, ze jezyk trzeba znac plynnie do prac ponizej 10F. Jak ktos zna jezyk plynnie to nie szuka takiej pracy. ANG, moze powiedziec jak znalazlas prace biurowa bez dobrej znajomosci jezyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANG
przespalam sie z menadzerem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slone paluszki
podnosze pytanie do ANG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz kazdy emigrant
bedzie zdawal test z angielskiego przed przyjazdem to UK...i dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze ANG troche przesadza - musiala choc troche znac angielski zeby przynajmniej zrozumiec to czego jej ucza :) za nic nie uwierze ze tak z zerowym poziomem jezyka dostala sie do biura. co do wyksztalcenia to moge potwierdzic ze tutaj spokojnie bez wyzszego dostaje sie prace w biurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
nie przyjezdzajcie tu wiecej i nie robcie siary normalnym ludziom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie umiesz angielskiego leniwa bylas to siedz teraz z kaczorami i nie zadawaj durnych pytan na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko wiesz ja Ci zle nie zycze ale to wcale nie jest tak łatwo odnalezc się w obcym kraju bez znajomosci jezyka juz nawet zakladajac ze ktos Ci zalatwi prace to pozostaje wiele spraw zycia codziennego do ktorych jezyk sie jednak przydaje a powiedz mi jaki jest ten Twoj angielski kiepski czy w ogole go nie umiesz? ja niestety Ci nie pomoge bo teraz jestem a Polsce i do Anglii nie wroce wczesniej niz w czerwcu przyszlego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
a ja sie zastanawiam jak sobie ta pomoc wyobrazasz? Ze pojedziesz a ktos Ci zalatwi prace? Tylko jak zalatwic prace komus, kto kompletnie nie rozumie co sie do niego mowi? Ze ktos Ci da tylko nocleg? Ale bez pomocy tlumacza na pewno nie znajdziesz pracy. U mnie szukaja ludzi, ale nie ma mowy zeby przyjeli kogos kto nie mowi po angielsku. Szukanie pracy dla osoby bez jezyka jest trudne i upokarzajace. To zebranie o jakiekolwiek zatrudnienie, a nie szukanie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grant
Zastanawia mnie czy niektorzy ludzie sa tak zdesperowani, pelni wiary, nieswiadomi czy glupi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prace dla kobiety do opieki nad osoba starsza,minimum 900 E/miesiac,pewna,wystarcza podstawy niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam . Też jestem zainteresowana wyjazdem za granicę . I szukam chetnej osoby/osób które może się wybierają , mają jakieś opcje co do pracy - Mam rodzinę w UK ale nie chcę z ich pomocy korzystać dlatego piszę. Jestem z Poznania . Jak ktoś ma jakies pomysły to czekam -klaudia-pie@wp.pl Koncze studia w tym roku więc wyjazd by mnie interesował od lipca. Pozdr ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnahanna
wydaje mi się że Polacy nie chcą się uczyć języka, jak już złapie jakąś pracę, to głównie pracuje z polakami i mówi że mu język nie potrzebny znam gościa który pracuje 4 lata i nic po angielsku nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt wam nie pomoże. Uważjacie dziewczyny błagam was! Tyle skur**** grasuje w necie i obiecuje prace, nawet niby znajomi, a potem dramaty, płacz i złamane życie - domyślacie się gdzie można trafić dzięki takiej pomocy. UWAŻAJCIE!!! Nie bądźcie naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam z tom znajomościom języka to racja bez tego ciężko też chce wyjechać znam troche niemiecki z zawodu elektryk pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×