Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość P.K.

Zaspokajanie sie kobiety

Polecane posty

Gość P.K.

Ostatnio zauwazylem interesujaca rzecz i jestem ciekawy opini kobiet i zaleznosci pewnej. Znalazlem sie w sytuacji, w ktorej ona zaspokojala sie przy mnie (nie mam nic przeciwko) ale zauwzylem ze poprzestaje tylko na "draznienie sie" poprzez masowanie warg a nie wkladanie sobie palcy. Wczesniej (tzn kilka lat) robila to uzywajac obu sposobow tudziez ja tak robilem a teraz tego unikala (nie ma to napewno nic wspolnego z okresem). Wiem ze od kilku miesiecy jest sama (nie uprawialismy seksu, a zreszta nie bylismy nigdy razem) i zastanawiam sie czy jest to zwiazane z tym ze zaprzestala stosunkow, i w ten sposob ostatnimi czasy sie zaspokajal i teraz unika zaglebiania sie w siebie czy moze poprostu zmienila nawyki. Wiem wiem... dziwny problem ale ciekawosc mezczyzn nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo no nie mogje
ale jesteś w tyle pk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkąd pamietam to
całą wina obarczałeś otoczenie, żeby tylko nie zebrać własnej dupy i nie zrobić ze sobą porządku... łoj lekarze.... ło jacy oni mało współczujący.... ło boże. Trzeba było szukać, wystawić tę dupę zza klawiatury. co znowu stos tematów zastępczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.K.
Przepraszam ze nie trafilem w Twoje upodobania i nie opisalem jak pakuje anala 3 dziewczyna, ktore do oblewaja mnie zlotym deszczem :) Moze nastepnym razem mi sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.K.
Ciesze sie ze trafilem na osoby potrafiace sie wypowiadac w dotychczas nieznanym mi jezyku. Zawsze jakies nowe doswiadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27oooooooo
ja lubię z palcami w srodku albo wibratorkiem hhhmmm milutko:) same paluszki i draznienie łechtaczki to dobry poczatek sukcesu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moje upodobania
... też mi coś. wielkie mi co seks w trójkącie. no pewnie... ale ty jesteś płytki. w ogóle guzik o mnie wiesz w sprawach seksu, no bo jaśnie pan ma problema i nic go innego w życiu nie obchodzi. idź, nomalnie... szoke. idź se zwal pod dżejpegi Pozdro, czy coś tam. No serio, z tobą to taka rozmowa jak ze ślepym o północy. weź tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.K.
Jesli masz jakis problem rozpocznij nowy temat ;) Z pewnoscia bedzie duzo odpowiedzi a jesli nie zauwazyles sarkazmu z mojej strony to przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnia
Po prostu wieksza satysfakcje sprawia kobiecie dotykanie sie np po lechtaczce niz wkladanie sobie paluszkow...tak mysle. Latwiej wtedy osiagnac orgazm mysle. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.K.
Ona27.... ale ona wlasnie w ten sposob dochodzi (az tak zle ze mna nie jest zebym nie wiedzial kiedy kobieta ma orgazm a kiedy udaje) przynajmniej teraz. Mnie zastanawiaja przyczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.K.
annnnia... to ja wiem ;) ale zastanawia mnie zmiana i co moze byc tego przyczyna (czy brak seksu przez dluzszy okres czasu jest prawdopodobny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkaaa
mam rozne metody dochodzenia do orgazmu zalezy to od fantazji podniecenia ,nastroju i podobnie tak jest z twoja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanczaca_w_deszczu
gdy robie sobie dobrze sama nigdy sobie nic nigdzie nie wsadzam; ew jak robie show facetowi to paluszki czy wibrator w srodek ale....malo mnie to rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×