Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile sie zarabia

Ile zarabia kasjer-dysponent w BANKU??

Polecane posty

Gość ile sie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy
1200 - 2500/3000 zależy od premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile sie zarabia
Tylko tyle???Kurde bylam wczoraj na rozmowie i prosili mnie zebym podala moje oczekiwania a ja podalam 1200 minimum-oczywiscie netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile sie zarabia
wlasciwie ma to byc oddzial gdzie nie bedzie sie mialo do czynienia z pieniedzmi a wiec jedynie wchodzi w gre obsluga klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile sie zarabia
tak wiem ze ma byc premia ale interesuje mnie ile wynosi pensja podstawowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile sie zarabia
i wlasciwie na czym dokladnie ta praca polega??Moze ktos mi cos wiecej powie bo jak narazie to jestem w tych sprawach zienona (bez zadnego doswiadczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile sie zarabia
to akurat ma byc ing bank slaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w śląskim
2000 brutto w innych 2000 -2300 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam........
3600 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile sie zarabia
a na czym konkretnie polega ta praca??Czy ciezko przebrnac szkolenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile sie zarabia
dziwi mnie tylko to ze nie mieli wymagan co do doswiadczenia a tylko ich interesowalo doswiadczenie przy sprzedazy i obsludze klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile sie zarabia
dziwi mnie tylko to ze nie mieli wymagan co do doswiadczenia a tylko ich interesowalo doswiadczenie przy sprzedazy i obsludze klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________załamka total
chyba ok 1 tyś na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzrobotna
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
a w jakim oddziale byłaś na rozmowie jeśli można wiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
mój numer gg 1140086 w sprawie ING BANK ŚLĄSKI byłem też na rozmowie możemy sie wymienić wrażeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracam z wychowawczego
Ja wybieram się jutro na rozmowę do ING Bank Śląski. Może macie jakieś pomocne wskazówki. Może coś na temat zarobków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to nie bardzo rozumiem dlaczego wszyscy upierają się na ten ING Śląski, ale OK. nie moja sprawa, tylko dziwi mnie fakt że aplikowałaś autorko na kasjero-dysponenta a twierdzisz, że placówka nie będzie miala doczynienia z pieniędzmi? trochę w to nie wierzę, bo wiadomo że najwięcej klientów mają kasjerzy, a tak szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze oddziału ING bez obsługi kasowej. ING zwykle daje 2 tyś brutto i tu się poprawili, bo jeszcze przed trzema miesiącami dawali na początek 900netto i chętnych nie było, a nie dziwię się bo odpowiedzialność i obowiązki na stanowisku kasjero-dysponenta są za duże jak na tak niskie wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 2100
2100 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buster
A ja pracuje 2 lata w Spółdzielczym i mam podstawe 1700 , dodatek 200 i premie ok 200 co daje netto ok1550 zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodszy dysponent kasowy
A ja właśnie dostałam pracę w Banku ING w jednym z oddziałów. Bardzo się stresuję nową pracą,bo mam 20 lat i zero jakiegokolwiek doświadczenia i wiedzy na ten temat.Na dodatek studiuję inny kierunek niż bankowość.Bardzo się boję wręcz tej pracy,ale nie ukrywam,że wiadomość,że się dostałam jest dla mnie ekscytująca. I mnie zaproponowali 2200 zł na rękę na początek+oczywiście prowizję od każdego klienta. Jeśli ktoś kiedyś pracował,bądź pracuje nadal w ING proszę mi powiedzieć,czego się mogę spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka
ile zarabia kasjerka w alior? bardzo proszę o odpowiedź. Jutro mam rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś powie
Na czym polega ta praca? Może ktoś zorientowany z temacie opisze swoje obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka mimi
Napewno bedziesz przymowac kase i wciskac kredyty, lokaty itp. nie bedziesz na samej kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka mimi
bedziesz miała plany sprzedazowe do wyrobienia co miesiac i od tych planów bedzie zalezała twoja premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś powie
dziękuje bardzo za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy pamiętać, że dla współczesnej bankowości kasjer to w wielu przypadkach przedstawiciel handlowy ukryty pod lepiej brzmiącą nazwą. Pensja podstawowa nie powala, trzyma się w okolicach minimalnej krajowej. Do obowiązków po za obsługą klientów przychodzących ( co jest drugoplanowym zajęciem) należy sprzedaż produktów (tym przychodzącym zapłacić rachunek za prąd przy okazji zakupów w pobliskim sklepie), pozyskiwanie klientów (piękne nic nie precyzujące słowo w bankowości może oznaczać - roznoszenie ulotek; akwizycje telefoniczną; łapane ludzi"z ulicy" np studentów na kampusie i wiele innych) i oczywiście za wszelką cenę wyrabianie planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×