Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dublinka

wejdzcie

Polecane posty

Gość dublinka

prosze moze Wy mi cos podpowiecie :) prosze Was o rade w takiej oto sprawie:jestem w dublinie i wlasnie rozpoczelam studia zaoczne,pracuje i ucze sie na kierunku zarzadzanie w biznesie ze specjalizacja na ksiegowosc i tutaj zaczyna ie moja prosba:powiedzcie mi gdzie ja moge pracowac w Polsce po takich studiach i ile mniej wiecej moge zarobic>czy wogole to jest dobry kiesunek studiow??bo myslalam tez zebu studiowac marketing albo ogolne studia biznesowe?wiec powiedzcie mi co jest lepsze? bo juz mam taki metlik w glowie,bo zastanawiam sie czy dobrze zrobilam wyjezdzajac,moze lepiej byloby zostac w Polsce i studiowac??juz sama nie wiem,,,, czekam na Wasze odpowiedzi,z a ktote bede bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
ne poradzicie nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to de facto bedziesz
a jako kto pracujesz? masz prace zgodna z kierunkiem studiów, znajomość juz samego jezyka w stopniu komunikatywnym z praktyka daje ci juz duze szanse znalezienia pracy, nawet nie koniecznie zgdonie z twoim kierunkiem studiów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
na razie to nie pracuje w tym zawodzie w jakim sie ucze :( pracuje w sklepie z bizuteria.ale dzieki za odpowiedz :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz pracować w biurze rachunkowym, w dziale księgowości w większej firmie, jako księgowa w małej firmie, jako konsultant ds. rachunkowości w firmie doradczej, w banku, różnego rodzaju instytucjach finansowych, ubezpieczeniowych itp. itd. pensja zależy od stanowiska, doświadczenia, firmy, miasta... myślę, że ukończenie studiów zagranicą wyróżni Cię spośród innych kandydatów i da pewien atut. dobrze też będzie, jeśli pod koniec studiów zaczniesz już zdobywać doświadczenie w zawodzie, chociażby w postaci praktyk studenckich, nawet bezpłatnych, kilka razy w tyg. po parę godzin itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
dzieki JUSTA :) troszeczke mnie podbodowalas,bo juz z roznymi opiniami sie spotykam,kazdy inaczej mowi :( i mam nadzieje,ze jak wroce do Polski to sobie cos dobrego znajde :) a chcialabym oczywiscie znalezs cos zwiazanego z moja szkola,ale to nie jest latwe bo nie mam zadnego doswiadczenia w takiej pracy,ale szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
upsssssss,mialo byc podbudowalas ,a nie podbodowalas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×