Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Edzia-edziula

Spodnie rurki a do tego jakie buty???

Polecane posty

Gość Edzia-edziula

Witam proszę o opinię i poradę. Mam 160 cm wzrostu noszę rozmiar xxs, xs jakie zakupić sobie buciki na jesień/zimę do rureczek??? Czy w grę wchodzą tylko szpilki, a co z botkami, czy one pasują??? Weźcie proszę pod uwagę to że jestem niska i wypowiedzcie swoje zdanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ha huta szkła
Ty szczuplutka strasznie jestes, wiec jan ie wiem czy do rurek te szpilki to dobry pomysl,bo juz bedziesz całkiem chudziutka:) tzn zalezy jeszczej akie masz nogi:) i 160 to bardzo fajny wzrost,chcialabym tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botki na pewno będą pasować, szczególnie takie szersze, w które możesz włożyć nogawki. Jesteś szczupła, więc możesz nosić buty wciągnięte na spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melani crołford
a łone sigen egeeejn nananan kraj for ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie skórzane kozaki
przy twoim wzroście koniecznie na obcasach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu na obcasach
koniecznie?:O przeciez to normalny fajny wzrost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia-edziula
Duże dzięki za odzew i rady teraz nie pozostaje mi nic innego jak pobuszować troszkę po sklepach i wybrać coś odpowiedniego ;-) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia-edziula
160 cm to niby fajny wzrost, ale jeśli chodzi o dobór spodni to niestety mam problem. zdecydowanie częściej kupuję buty na obcasie małym ale obcasie. chciałabym poszaleć ze stylem i w końcu kupić sobie buty sportowe ale jak założę dres i adidaski to wyglądam jak uczennica gimnazjum a mam 23 latka i dwójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promoda.pl
ja do rurek na jesien polecam botki szczegulnie dla niskich dziewczat na obcasiku około 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia-edziula
a jak założyłambym do rurek kalosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scotland
do : oczywiscie kozaki lub oficerki --> dziewczyno przedstawilas najtandetniejszy styl jaki tylko moglas.... spodnie skaja i do tego takie szpile? Chodzi o botki na 2-3 sm obcasiku, szersze przy kostce zeby spodnie w nie wlozyc. Przy szczuplych nozkach bedzie wygladalo super ;)) Ja niestety na rurki nie moge sobie pozwolic, bo jestem szczupla, ale mam masywne lydki, od biegania w czasach szkolnych ;/ i nie lubie jak mi spodnie opinaja nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelllla
Do rurek pasuje większość butów. Ja ostatnio AM bzika na punkcie Air Maxów więc ja aktualnie polecę. Tutaj ogromny wybór tych ekstra bucików: http://air-max.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daradraty
ostatnio widziałam dziewczyne tak ubraną - rurki + adidasy, naprawdę fajnie to wygladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam 160 cm wzrostu i jestem raczej drobna, ale nie tak jak Ty ("tylko" S :P ). Lubię spodnie rurki, natomiast nie znoszę obcasów. Do rurek noszę praktycznie każde buty - najchętniej baleriny latem i oficerki zimą, ale krótkie botki też mi się zdarzają. Jest chyba tylko jeden rodzaj butów, których bym nie założyła - "emu" i podobne, bo one naprawde strasznie skracają nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkdsufh
o b c a s y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli rurki to tylko skórzane lub skóropodobne a buty do tego praktycznie dowolne od trampek przez kozaki do szpilek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas zakladac obcasy!!! tylko one przy rurkach! innej opcji nie ma! obcasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o b c a s y albo zgrabne płaskie sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na Eobuwie i poszukaj jakichś standardowych szpilek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeloumoda
Do rurek pasują praktycznie każde buty, więc wszystko zależy od efektu jaki chcesz osiągnąć i stylu, w którym czujesz się najlepiej. Możesz wybrać szpilki, szczególnie jeżeli do rurek zakładasz tunikę lub długą bluzkę. Ale równie fajnie będą one wyglądać z balerinami, na przykład jeśli wybierzesz luźną stylizację, na co dzień, z bawełnianą bluzką i kardiganem. A do skórzanej kurtki, rurek i koszulki z nadrukiem włóż cięższe obuwie, na przykład sznurowane, sięgające ponad kostkę. leelou.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady12
Myślę, że botki idealnie pasują do takiej stylizacji ;) Jeśli szukasz jakiś fajnych na obcasie, koniecznie zajrzyj na http://www.cozacena.pl/botki widziałam tam kilka naprawdę przecudownych par, a do tego w bardzo niskich cenach. Poszukaj czegoś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa079
Myślę, że na zimę lepiej dać sobie spokój ze szpilkami- ja to nawet w deszczową pogodę wolę butów na obcasie nie zakładać, bo robi się ślisko i jest plucha. Botki będą pasować- przejrzyj sobie ofertę Nik Butik. Kupiłam tam niedawno zimowe sztyblety i jestem bardzo zadowolona. Super jakość wykonania i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to rurki skórzane to uwazaj na ulice jak wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×