Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

obejrzalam skazanego na blusa i ...

Polecane posty

Gość rrudaa
film byl swietny ,Kot rewelacyjny....taka jest prawda o Rysku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam ten film już kilka razy i za każdym razem płaczę na nim jak dziecko... uważam że film jest bardzo dobry... a kot, fraszyńska stanęli na wysokości zadania. film niezwykle poruszający... naprawde jestem pod dużym wrażeniem...historia smutna ale niestety prawdziwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thim
Ja też uważam że film super , ryczałam jak bóbr, Kot wspaniały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda fanka 85
film ukazuje upadek wielkiej gwiazdy.........upadek z wlasnego wyboru! Kocham dżem..nienawidze narkomanow i tego jak potrafioa spier*** sobie i najblizszym zycie.... szkoda czlowieka do tej ory nie moge przebolec ze urodzilam sie za pozno by moc zobaczyc Ryśka na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha84
Film świetnie zrobiony, rewelacyjna gra Kota, ale od tego filmu nie słucham już Dżemu. Straciłam szacunek do Ryśka, bo nie rozumiem jak można tak ranić syna, żonę, współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem tak: trochę znałam Rycha, jestem fanką Dżemu od ponad 20-tu lat. Nie byłam w kinie na filmie celowo, wiedziałam, że emocje nie wytrzymają. Kupiłam, oglądałam w domu i wyłam gorzej niż na niejednym pogrzebie. Film jest super, Kot gra świetnie, szkoda tylko że Goli nie dobrali lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaakaa
Film świetny, ale troszkę się zawiodlam:( zrobiony w stylu "the doors" Kot - świetny aktor. Tu przeszedł samego siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_wiekowa_Dżemowa
Kochałam Ryśka... Kocham... Zawszę będę GO kochać... Teraz został mi tylko płacz...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemfanka
tez zachwycil mnie filmowy RR ale malo opowiedzial tak naprawde jaki byl Riedel....przeczytajcie ksiazke o nim i obejrzcie SIE MACIE LUDZIE,to bedziecie miec ten niedosyt jego OSOBA(zachwyt gra Kota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość film nie opisuje historii
Ryśka z realistyczną dokładnością, on jest taki metaforyczny, sugestywny.. to nie biografia tylko symbol o legendzie- historia Ryśka toczy się jakby opowiadali o nim fani, jego rodzina, dzieci i znajomi, ci którzy go widzieli i jak zapamiętali- taki przegląd z życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam powiem wam
kochalam Kota kocham Kota i bede kochac Kota ale najbardziej Malaszyńskiego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film jest trochę biografią, trochę fikcją literacką . Zaskoczył mnie w wielu momentach, Rysiek był nieco inny.Nie rozumiem postawy osoby, która napisała, że przestaje słuchać Dżemu, dlatego, że Rychu był taki jaki był. Fakt przegrał walkę z ćpaniem. Kocham jego twórczość, tp legenda i jestem dumna, ze łaziłam na koncerty i miałam okazję go poznać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×