Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabka-1984

Zbieram ekipe chetnych na dietke 1000kcal

Polecane posty

witam.od jutra rozpoczynam diete 1000 kcal.jesli macie jakies osiagniecia ,rezultaty po tej diecie to bardzo prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie mogla bardzo chetni
dolaczyc tylko ze ja nie umie tych kalorii pzreliczac;/ musialabym caly czas z kalkulatorem chodzic a i tak pewnie by mi nie wychodzilo:(( jesli pisalabyc co planujesz jesc w nastpnym dniu to jestm bardzo chetna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja wlasnie sobie tworze tabele kalorii i bardzo chetnie ci pomoge.bedziemy razem liczyc planowac nastepny dzien itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki Ja jestem na diecie1000-1200 kcal od miesiaca i powiem Wam tak- 3,5 kg za mna. moze troche wiecej, bo ost raz wazylam sie w polowie mca. wszedzie troche pospadalo, spodnie wisza. i tak- ja nie chodze z kalkulatorem, nie licze tego co jem, bo bym zwariowala... jem tak \"na wyczucie\"+ cwicze codziennie min. 20 min, po 18-19 nie jem i duuuzo woduy i zielonej herbatki, czerwonej tez. moj przykladowy jadlospis: 1.sniadanie: 2-3 lyzki platek owsianych do kubka, pare rodzynek, łyzke otrab pszennych i zalewam do konca mlekiem chudym+ jablko 2. II sniiadanie- owoc 3.obiad- polowe tego co mama gotuje,ziemniaki tez jem, jak sa tylko np jeden; no chyba ze mama cos zrobi co jest tluste itp, to wtedy sama cos sobie robie np jakies warzywka z ryzem 4. podwieczorek- zadko ale jesli juz to owoc, albo ciastko, albo kostka czekolady 5. kolacja- 2 kromki razowego z bialym serem bialym, pomidorem, szczypiorkiem albo jakas rybka( makrela w pomidorach albo wedzona lub tunczyk) i TYLe- naprawde nie trzeba sie glodzic zeby schudnac, lepiej wolniej, a skuteczniej, i tak juz pol zycia jestem gruba wiec, jak jeszcze przez opowiedzmy 2 miesiace taka bede to nic mi sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZASTINESKA DZIEKI ZA WPIS JA MYSLE ZE TEZ NIE BEDE TAK DRASTYCZNIE LICZYC.wydaje mi sie ze jak spojrze kilka razy na tabele kalorii to zapamietam co mniej wiecej ile ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie mogla bardzo chetni
no wlasnie najgorsze sa te proporcje ze akurat 3 lyzki platkow owsianych a nie 4:P z tym mam problem juz nie raz probowalam ale nic nie wychodzilo potem z tego mojego liczenia:P to aj za chwilke wymysle sobie jakis nick i sie zaczernie i bede tu wpadac i podgladac co jecie zebym tez tak mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zabki
a przesłałabyś te tabele mailem? proszę Jeszcze jakby kóraś z dziewczyn miała gotowce jadłospisow to proszę o wpisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie mogla bardzo chetni: to nie jest tak, ze ja zawsze daje 3 łyzki, czasem 4, czasem 2- tyle na ile mam ochote, wtedy mniej mleka wychodzi.. zreszta, ja uwazam bardziej na to co jem, a nie na to co ile ma tak dokladnie kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj oj wy baby.a powiedz caly czas stosujesz diete 1000 kcal?w jakim czasie schudlas 8 kg?i czy widoczne sa efekty w ubytku centymetrow bo 8kg to bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6kg na 1000kcal (dwa wróciły) i 4 kg na SB.Centymentry spadły 4cm z biustu i 3 cm z bioder a biodra to mój głowny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie teraz tak zastanawiam nad sb bo slysze ciagle ze taka skuteczna i fajna. a ty jak ja wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przejść na dietkę, bo znów zaczynam brać tabletki. a przy hormonach jakoś mi się troszkę tyje. taka moja uroda. w takim razie od kiedy zaczynamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.ja wlasnie mam z hormonami to samo i troszke mi sie przytylo.a powiedz co ci bardziej odpowiada sb czy 1000kcal.no a zaczynamy jasne ze od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci, że mam dość silne przekonanie do 1000kcal. kiedyś szczęśliwie zrzuciłam parę dobrych kilogramów, bez jojo. ale wychodzenie z diety było długotrwałe. generalnie się da, dieta jest przyjemna, czasem można zaszaleć; jej jedynym mankamentem jest to, że trzeba trochę poczekac na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to od jutra ;) oj, będzie się działo ;) zrobimy sobie dokładny spis tego co danego dnia jadłyśmy! będzie pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeczko ile masz lat,wzrostu,wagi no i ile planujesz zrzucic.a jak wczesniej stosowalas diete 1000kcal to w jakim czasie ile ci kg polecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ten spis jest najwazniejszy bo mozna wspolnie podliczyc itd.tylko mi nie ucieknij bo zatluke normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
155 61 cel:51 wcześniej poleciało mi 10kg. przez prawie dwa lata nie wróciło nic! az tu nagle (zmiana trybu życia na siedzący) wskoczyły 3 kilo ;/ ale to nic, damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj cel tak jak w stopce.nie wiem czy w takich odstepach czasu dam rade zrealizowac swoj cel.kompletnie narazie nie wiem jak mam ukladac swoj jadlospis i wogole co wsuwac zeby bylo niskokaloryczne i przy okazji mialo niskie IG bo to wazne jesli chodzi o wydzielanie insuliny i gromadzenie zapasow.wiesz bardzo mi sie podoba ta sb dieta.ja ja kiedys stosowalam na 1 fazie schudlam 2,5 kg no ale pozniej sie poddalam i nadrobilam swoje bo zaczelam sie obzerac i wogole same slodycze.powiedz mi jeszcze co myslisz o sb tak szczerze.nie jest twoim zdaniem latwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalicz
ja tez sie zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×