Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rufi

kosmetyki naturalne

Polecane posty

Gość rufi

jak oceniacie kosmetyki ekologiczne np. DR HAUSCHKA, ja uważam, że są super jestem ich wielką fanką a w każdym razie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DR HAUSCHKA do tej pory jeszcze nic nie miałam, ale kupuję mydła naturale i myjki naturalne jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy warto bylo ale napisałam do orbanizatora konkursu , że zasmiecasz forum :o no i jak sądzisz warto było :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki Lavery są świetne:) I naturalne mydełka z Biolandera i Lady Bliss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z naturalnych jak dotąd używałam tylko Alverde i Alterra, no, chyba, że jeszcze Apotheker Scheller. Ogólnie wrażenia mam mieszane, balsamy do ust zarówno Alverde, jak i Alterra mają bardzo dobre, powiem szczerze, że przy tej drugiej zamierzam się zatrzymać chyba na dłuższy czas. Żele pod prysznic Alverde ładnie pachną i mają dobre działanie, podobnie jak mydełka. Żel do mycia twarzy Alverde nie okazał się dla mnie dobry, bo wysypało mnie po nim jak nigdy, więc oddałam go siostrze. W ogóle moja siostra sporo korzysta na tych moich zakupach, bo jest fanką naturalnych kosmetyków ;) Ostatnio tak samo oddałam jej balsamy: Alterra różany i Alverde jojoba, oba z tego samego powodu: zapach. Nie wiem dlaczego, ale te kosmetyki zawierają alkohol bardzo wysoko w składzie i to powoduje, że balsamy nie pachną zbyt ładnie. Dzięki temu też ich właściwości pielęgnacyjne nie są takie, jakich można by oczekiwać. Krem do twarzy Alverde jojoba też musiałam oddać siostrze, bo znów miał zapach nie do zniesienia i dziwną, nieco grudkowatą konsystencję. Podsumowując, lubię naturalne pomadki, żele pod prysznic, ewentualnie mydełka. Krem do rąk Schellera również sobie chwalę. Pozostałe kosmetyki po prostu nie spełniają moich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×