Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwariowalam aaa

jak sie oprzec torebce vittona za 2000 ?

Polecane posty

Gość zwariowalam aaa

no wlasnie, jak to zrobic..!!!aaa chodze obok niej i chodze a to generalnie 1/5mojej pensji...generalnie pocieszam sie mysla, ze to na lata...;) ale i tak jakos tak ciezko wydac tyle za jednym podejsciem, co innego w kilku podejsciach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teeez
wiesz dla mnie to jasne 2000 zl ja zarabiam 1000 ( w dobrym miesiacu) wiec kupuje ladna plocienna za 100 raz na pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowalam aaa
jakis rok temu w ogole bym o niej nie myslala, bo zarabialam wtedy rownowartosc torebki, i kupowalam takie za 300-400, no ale teraz mimo ze moge sobie na nia pozwolic, to mimo wszystko...sie mecze z tym...echtam, jak bede miala zly dzien to kupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja_b
kup. a co raz sie zyje :-) tez mialam ten sam problem co Ty.kiedy zarabialam malo i zal bylo mi kupic cokolwiek, ze o markowych rzeczach nie wspomne. teraz niezle zarabiam, stac mnie na wiele rzeczy, odkladam forse, ale raz w miesiacu robie sobie jakis kosztowny prezent:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghkfhkdfh
prowokacja się nie opieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielonka
a gdzie ty pracujesz ze tak dobrze zarabiasz mniemam że masz 10000 miesięcznie poleć nam swojego pracodawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adssd
jak dla mnie prowokacja, bo informacja o zarobkach jest tutaj az nazbyt wyeksponowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany a ja ostatanio kupiłam
torebkę za 500 zł i miałam wyrzuty choc torebka przepiękna....2000 chyba by mnie dała noc chyba ze na prawde twój miesięczny dochód to 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×