Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alaaaaaaaaaaaaa

do mam!! i kobiet w ciazy

Polecane posty

Gość alaaaaaaaaaaaaa

powiedzcie mi na co jest bawarka? na ilosc mleka czy na jego jakosc? pije ktos??? jak to sie robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest taki brzydki
ja piłam pół na pół mleko z herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaa
ale od kiedy? jak karmilas czy od momentu bycia w ciazy??? i na co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest taki brzydki
od kiedy dowiedziałam sie ze jestem w ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaa
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawarka jest na nic
ani nie poprawia jakosci mleka ani nie zwieksza jego ilosci co za bzdury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dużo słyszałam, że wspomaga laktację, jednak sama nie sprawdzałam, bo po prostu nie lubię bawarki, za to moja mama mówi, że piła, karmiła każdą z nas przez pól roku (potem wracała do pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawarka jest na nic
taaak bardzo poprawia to tak samo jak rady typu - pij duzo mleka to bedziesz miala wiecej mleka w piersiach dla dziecka o matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to przesąd! Mleko w piersiach robi się z wody! Pij wode to bedziesz miec taki sam efekt jak pijąc bawarke... Moja mama tez w siebie tą bawarke bez sensu wlewała chociaz nie znosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentu nie robiłam
takj więc głupotą byłoby się wypowiadanie czy pomaga czy też nie jak inne to robią :D jedynie co wiem na ten temat to pomaga ,,ponoć" przy produkcji mleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawarka jest na nic
J_A_N_A - to nie bylo na powaznie, to aluzja do glupich wymyslow :O boshe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawarka - smaczna, jeśli ktoś lubi, mozna pić, czemu nie... ale nie wiem, czy pamiętacie - czy słyszałyście - ostatnio naukowcy odkryli, że mleko dolane do herbaty niweluje jej zdrowotne działanie na nasz organizm - więc pijąc bawarkę tylko zaspokajamy pragnienie, nie dostarczając sobie żadnych pozytywnych składników odżywczych. A laktacja - faktycznie - wspomagana jest przez picie duzych ilości wody po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą wodą to tez nie do końca tak - to nie prawda, ze jak dużo pijesz będziesz miec więcej mleka - trzeba pic tyle na ile ma się pragnienie. http://www.bonamater.waw.pl/karmienie_piersia_prawdy_i_mity.php \"Trzeba pić dużo płynów aby w piersiach mieć dostateczną ilość pokarmu . MIT - Nie ma bezpośredniego powiązania pomiedzy ilością wypitego płynu, a ilością wyprodukowanego pokarmu. Płyny wypijane w nadmiarze hamują produkcję pokarmu. Należy pić zgodnie z odczuwanym pragnieniem. Picie bawarki pobudza produkcję mleka w piersiach. MIT - Nie ma badań potwierdzających takie działanie bawarki. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby bawarka pomagala
na laktacje to angielki by byly najlepszymi matkami karmiacymi na swiecie, u nich sie bawarke pije do wszystkiego... (pamietam zdzwiwienie kelnera, jak w dobrej stekowej restuuracji poprosilismy z ojcem o dwie herbaty BEZ mleka (bawarka do steka :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×