Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia...

You can dance,po prostu tańcz. Porozmawiajmy o tym programie

Polecane posty

Mnie sie najbardziej podoba ten Marcin z Mysłowic , którego ojciec bił. On ma talent , ciężko pracuje i jest super wrażliwy podbał mi sie też oryginalny styl Patryka (tego szczupłego ) , ale niestety wczoraj odpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ron jeremy
nie ogładałęm wczoraj ,a mnie zastanawiało zawsze co robi ex-żona pazury jako jury w tym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ogolnie podoba się ten program:) zainteresowala mnuie ta dziewuszka z Warszawy co ma 16 lat, nie pamietam jak sie nazywa...okreslona zostala jako najlepiej rozciągnięta w Warszawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa tea
tak Basai tez jestem za tym chlopakiem, a weronika mnie wkurzaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ron jeremy----> coz taki szołbiznes:) ale slyszalam czy gdzies czytalam ze ona ma jakas agencje talentow czy jakos tak, zajmuje sie wyszukiwaniem uzdolnionych ludzi:) Mi tez srednio tam pasuje, w sumie, ale moze nie mieli kogo wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbato malinowa
A dlaczego wkurza Cie Weronika . Prosze o argumenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tam kumpele, wiolke, ktora dostala teraz ostrzezenie. z tego co wiem od jej mamy(bo do niej dzwonila) to maja tam 100razy wiekszy zapieprz od tego, co tam pokazuja. cwicza caly dzien od 7mej rano, z polgodzinna przerwa na sniadanie, godzinna na obiad, potem znowu pol h dla siebie, kolacja i po kolacji rowniez treningi. wypoca sie jak krety, ale dobrze, w koncu maja wylonic najlepszego;) a w. pazura jest jak dla mnie bezplciowa, kompletnie nie mam o niej zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×