Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to pasuje

Dziewczyny doradźcie mi...czy to pasuje?

Polecane posty

Gość czy to pasuje
masz rację że w domu to nie to....najgorzej jest na chodniku :(....to ale jesteś wytrzymała że zrobiłaś w nich kilka kilomertów...ja nawet kilku metrów nie mogę pokonać :(...ja się chyba po prostu nie nadaję do szpilek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też mogę
ja mam podobne w ksztalcie tylko że prostsze bo skóra matowa i bez ozdóbek.. a też kiedyś nie umiałąm... ateraz jest super...cwicz cwicz..ale warto rozchodzic nowe buty w domu... a potem na ulice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
mandywendy---> o jej...ja to w takich na 100% bym się połamała...dla mnie 4-5 cm to już za dużo...fajnie że umiesz w takich chodzić,też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
to ja też mogę---> a stopy cię też tak strasznie bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to pasuje----> zdaje Ci sie kochana, ze sie nie nadajesz:) mialam dokladnie takie samo myslenie,uwierz mi!:) sytuacja mnie zmusila do kupienia takich butow, mialam wesele w rodzinie. Inaczej pewnie zylabym nadal w nieswiadomosci ze nie nadaje sie do takich butow:) poprostu trzeba sie przemuc i potrenować:) zalozyc na chwile, wyskoczyc do sklepu, potem wydluzac dystans i dasz rade:) przeciez nogi kiedys tam sie do tego obuwia przyzywczaja;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też mogę
nauczysz się... kup sobie niskie i szerokie obcasy...plecy prosto, jak to mowi moja mam cycki na ordery:) i pomaszeruj sobie po domku,a le lepiej po twardym... dasz rade... tez na poczatku myslalam ze mozna nogi polamac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie trochce za \"sportowe\" te twoje adidaski do takiej torebki i kurteczki ,jest duzy wybór roznych balerin cichobiegów ja bym Ci cos takiego doradzała ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje obcasy to ok.8cm:) i powiem jeszcze tyle, ze czasem trzeba pocierpiec chwile...:) dla efektu!!! A jak szpilki dzialaja na facetow to juz chyba nie musze wyjasniac;) a kazda z nas lubi czasem przyciagac meskie spojrzenia, nie?:) wiec szpile na nogi i jaaazda!!! :):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
mandywendy---> ja to nawet na własnym ślubie miałam płaskie buty...tylko miały taki z 2 cm...szeroki obcas...nie chciałam się połamać na własnym ślubie no i chciałam przetańczyć całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to pasuje---> na wlasnym slubie, to ja jeszcze jestem w stanie to zrozumiec:) caly dzien i noc na nogach:) to wybaczam te 2 cm;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
myślę sobie--> dziękuję za opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
mandywendy ---> to fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac
MNie SzcZerze Mowiac do calego zestawu nie pasuja te adidasy...poza tym ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
no właśnie teraz też sądzę że nie bardzo pasują...dziękuję za opinie i pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to pasuje---> ależ nie ma za co!!! :) naprawde, cala przyjemnosc po mojej stronie:) a fakturke za porade przesle poczta:) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
mandywendy---> ok :)...to czekam za fakturką ;)...mam nadzieję że cena na niej nie będzie zbyt wysoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiaczek jeden
mandwendy już się nie chwal i nie powtarzaj ze Ty na 8 cm szpilach chodzisz. Kazdy kto czyta ten juz przeczytał 20 postów temu. faktycznie do szpilek trzeba sie przekonać, najważniejsze jest zrobić ten pierwszy krok i w nich w ogole wyjść, pozniej bedzie już z górki. ba! moze nawet bedziesz chodzila w wyższych od mandywendy, byle bys tylko ciagle o tym nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMD
Pasuje jak najbardziej. A torebka bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
jest tu ktoś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to pasuje
no doradźcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ;) moim zdaniem te chyba niebardzo ;) tzn do torebki jeszcze by uszły ale do skórzanej czarnej kurtki chyba nie bo sa znowu za sportowe (zwłaszcza ten biały kolor nie pasuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
tak sobie czytam obejrzalam twoja kurtke bardzo fajna torba rowniez lubie takie duze torby ale tak sobie mysle ze skoro jestes niewysoka tak wnioskuje po rozmiarze buta to mozesz sobie pozwolic na jakies fajne buty juz nie mowie ze na szpilce ale na jakims grubszym obcasiku takie buty czarne adidasy owszem sa fajne i wygodne do chodzenia na codzien ale jak idziesz chociazby na randke itp to mozesz zamienic je na inne ja sama chodze w sportowym obuwiu albo na bardzo niskim obcasie bo jestem wysoka 170 i bardzo chcialbym byc nizsza aby wlozyc wyzsze obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam tych toreb. W zeszlym roku kupilam taka sama, tyle, ze brazowa, w sklepie. Po 2 miesiacach material, z ktorego byla zrobiona (ponc skora ekologiczna) zaczal sie przecierac i torba zrobila sie matowa, wygladala jak zrobiona z szarego, sklepowego papieru, pokrytego brazowym lakierem. Poza tym na uchwytach zaczely wylazic drobne niteczki. Torba wygladala jak po paru latach uzytkowania i po uplywie 2-3 miesiecy nie bardzo nadawala sie do noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam identyczna kurteczkę, zapłaciłam za nią 110 zł, ale ona nie wygląda tak jak ta dziewczyna na zdjęciu (zauważcie że nie ma dopiętej na cyckach), moja jest trochę dłuższa i jest luźniejsza w talii ale ja jestem z niej zadowolona, jest trochę ocieplana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×