Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaśśśka

Wstyd u ginekologa

Polecane posty

Gość gość
Tak a potem na forach placz i krzyk, ze 'mnie ten ginekolog, onkolog, etc nie molesteowal'. facet to facet juz oni robia to tak, ze potem niektore kobiety dopiero po 20-30 latach stwierdzaja, ze byly jednak molestowane. ja tam wole do babek chodzic gdy mam wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wolę chodzić do kobiet, byłam u paru ginekologów-mężczyzn, ale u kobiet pewniej się czuję i nie wstydzę. Wybrałam gabinet http://www.mediluxclinic.pl/ przy Królowej Jadwigi w Szczecinie i panią Anetę Cymbaluk-Płoską, jestem z tej pani doktor bardzo zadowolona, bardzo fachowa ginekolog a do tego miły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się lekarz to lekarz. Na codzien widzi cipki i dla niego to jest codzienność, praca. Nie ma się czego bać i wstydzić przede wszystkim. Nic nie boli ale pamiętaj aby się przy badaniu rozluźnić i nie spinać bo moze być wtedy nie przyjemne uczucie. Badanie trwa tylko chwilkę. Ja musiałam chodzić co miesiąc przez 8 miesięcy w ciąży. Hehe a przyznam że do końca też miałam stres jak siadałam ba fotel . I gdybym miała wybrać kobietę lub faceta gin to bym wybrała tylko faceta i dużo kobiet to samo by powiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.23" lekarz to lekarz " nie masz racji! Jest dużo w tym zawodzie zboczenców Google " ginekolog zgwałcił pacjentkę " dlatego zawsze mam przy każdym badaniu cipki mam męża mam do tego prawo by był mąż przy badaniu nawet w szpitalu gdy wyprasza to zbiczeniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lapiej iść do kobiety są lepsze w zawodzie. I nie ma ryzyka zboczeńca! !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę iść do lekarza mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżunia31
Wstyd u ginekologa, jest czymś zupełnie naturalnym. Nie znaczy jednak, że nie można go oswoić. Ja ze swojej strony gorąco polecam by wejść na stronę http://uginekologa.pl/. Jest tam sporo wartościowych treści, które na pewno udowodnią młodym dziewczynom,że nie ma się czego bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi wszystko jedno, aby dobrze leczy i miał dobre podejście do pacjentki. Teraz akurat chodzę do mężczyzny, pana Marka Kończaka z Koła http://www.medyk-kolo.pl/ginekologia/ i jestem zadowolona. dobry specajlista i przy tym iły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To partner powinien pilnować by była zachowana sterylność. Gdy ginekolog po założeniu rękawiczek coś dotyka w gabinecie albo odbiera telefon partner prosi o zmianę rękawiczek na czyste bo gabinety lekarskie i szpitale to siedliska zarazy. Ostatnio słyszałam o zarażeniach 100000 kobiet wirusem i myśli się o ich całkowitej kastracji usuwanie jajników i macicy! A ja się pytam gdzie zaraziło się tak masowo tyle kobiet chyba podczas niesterylnych profilaktycznych badań i zabiegów? Mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów gdy ginekolog wyprasza to jest zboczencem jak ten.."Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog powinien być profesjonalistom i lekarzem, który dba o nasze zdrowie, więc nie ma się czego wstydzić. Warto oczywiście rozejrzeć się za sprawdzonym profesjonalistom. Ja chodzę do Antoniego Kubiaka z Konina. Nie wstydzę się u niego i mam pełne zaufanie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja z badaniami u gina i innymi lekarzami nie ma problemu. Zawsze podGinekolog z Zabrza miał gwałcić pacjentki. Policjanci z Zabrza zatrzymali ginekologa z Zabrza, który jest podejrzany o zgwałcenie i doprowadzenie pacjentek do poddania się innej czynności seksualnej. Zeznania w tej sprawie złożyły cztery kobiety, a do przestępstw miało dojść w prywatnym gabinecie lekarskim w latach 2016 - 2018. Po naszej publikacji do śledczych zgłosiły się kolejne kobiety twierdzące, że padły ofiarą ginekologa. Podejrzany został aresztowany na trzy miesiące. ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z ZATRZYMANIA i NAGRANIE WIDEO 

 

Czytaj więcej: https://dziennikzachodni.pl/ginekolog-z-zabrza-aresztowany-50latek-z-zarzutami-gwaltu-i-doprowadzenia-czterech-pacjentek-do-poddania-sie-innej-czynnosci

 

zas każdego badania profilaktycznego i innego jest obecny partner przy całym badaniu palpacyjnym. Mam prawo do obecności partnera bo decyduje pacjent noe lekarz. Partner pilnuje sterylnosci! By nie doszło  do zderzenia pochwy brodawczekiem ludzkim itp...  również pilnuje " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart920

Pamiętam że wstydziłam się podczas pierwszej i drugiej wizyty. Później już poszło z górki. Generalnie myślę, że dużo w tym zależy od lekarza i jego podejścia. W moim przypadku podczas pierwszych wizyt u Dr Kubiaka , widział że się stresuje. Zagadał mnie, nawet trochę rozbawił i jakoś poszlo. Aktualnie chodzę tylko do niego  i nie narzekam. Nie było sytuacji, żebym wyszła niezadowolona czy zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam ze zdziwieniem i przerażeniem. Nie wiem dlaczego jest tyle wrogich komentarzy i skąd one się biorą. Oczywiście, jak w każdym zawodzie są popaprańcy, ale są tez ludzie na poziomie. Nie wiem, może mam szczęście, ale generalnie, kiedy tylko stosuje się zasadę, że przed wizytą, sprawdzam do kogo chcę pójść, to potem nie mam żadnych problemów. Generalnie polecam wszystkim taką zasadę - prosta i zdrowa ....... z drugiej strony, myślę, że nie stwarzam żadnych problemów w gabinecie, jestem dość śmiała, bo długo zmagam się z różnymi przypadłościami, a do ginekologa musiałam pójść w wieku 12 lat ..... no cóż, niektórzy mają szczęście. Dzisiaj mam już 2 córki, no cóż ..... czyli dwie ciąże, dwa porody .... czyli wiele badań ..... i żyję. Niestety trzeba pilnować się i badać ....... polecam, to nie boli ...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2018 o 20:14, Gość gość napisał:

Lapiej iść do kobiety są lepsze w zawodzie. I nie ma ryzyka zboczeńca! !!!!!!

Tego bym nie powiedziała. Byłam pierwszy raz u kobiety w wieku 16 lat. Najpierw poddała w wątpliwość podpis mojej matki. A potem kazała rozebrać się całkiem do naga. I niewiem czy to przypadek czy celowo ale dotknęła policzkiem mojego uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z doświadczenia polecam ginekologów - mężczyzn. W życiu byłam u kilku (nawet ciemnoskórego jeśli ma to dla kogoś znaczenie), u kobiety nigdy.

Każdy z tych lekarzy ginekologów był rzeczowy, delikatny i taktowny. Nigdy nie czułam wstydu czy zażenowania. To lekarz - patrzy, bada i robi co do niego należy, a cała reszta co on tam sobie myśli itp. nie ma dla mnie znaczenia. 

Edytowano przez Malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×