Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dosc duzy problem

mam tylozgiecie macicy+przegrode w macicy-jak zajsc w ciaze... ?

Polecane posty

Gość mam dosc duzy problem

wiem, ze mam tylozgiecie i nie jest to az taki problem ale mam rowniez przegrode w macicy lub tez macice dwurozna lekarz mowi, ze problemow w plodnoscia nie powinno byc a z donoszeniem ciazy lub z zagniezdzeniem sie zarodka i ze jak dojde do 3 miesiaca to juz dalej MOZE sie uda... ma ktoras z was taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatkal
.Znam przypadek taki jak opisujesz.Dziecko urodzilo sie w 6 miesiacu.Nie zalamuj sie.Bedzie dobrze.Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primaveraaa
a nie mogliby ci usunąć tej przegrody? nie byłoby tak łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam,że przegrodę w macicy powinno się usunąć.Najpierw musisz sprawdzić czy to macica dwurożna czy macica z przegrodą.Ja mam macicę dwurożną.Mam już syna , ale też jestem 3 tygodnie po zabiegu.Nie wiem czy to moja dwurożność się do tego przyczyniła? Z tego co czytałam to robi się badanie żeby stwierdzić jaka jest wada budowy macicy i wtedy podejmuje się odpowiednie kroki.Jedna dziewczyna z forum miała macicę z przegrodą i faktycznie zachodziła,ale też bardzo szybko traciła maleństwa.Dlatego zoperowała macicę i po paru miesiącach zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko. Co do narodzin w 6 miesiącu to ......... dzieci mogą nie przeżyć.W przypadku maci z przegrodą dzieciaczki mogą się urodzić ok 24 tc i żyją krótko,zbyt krótko. Nie chcę Ciebie straszyć,ale najlepiej zrób sobie badanie czy to przegroda,jak duża i czy powinnaś ją zoperować.Po co masz cierpieć! Bardzo polecana jest prof . Śpiewankiewicz z Warszawy tel. 022 617 47 86 .Wybitna specjalistka! Na bocianie na forum znajdziesz zagadnienie dotyczące macic z przegrodą.Gorąco polecam! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×