Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe late

Razem Uratujemy Nasze Panstwo __Akcja__

Polecane posty

Idą wybory. Nie da się tego ukryć. Trzeba uratować ten Kraj. Dlatego powstała akcja \"Schowaj Babci dowód\". Podaj dalejwyslij smeska, wiadomosc gg), to nie jest lancuszek tylko ratowanie tego państwa!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów***
podpatrzone na onet 14:46 obserwatorka portali Uratuj Polskę Schowaj babci dowód w dniu wyborów (podaj dalej) 14:47 jestem deską przegrałam życie No spoko. Ale są jeszcze babcie, które nie głosują na jedynych słusznych i popieranych przez kościół *** Miss Brightside ***** I wanna stand up, I wanna let go You know - no you don't, I wanna shine on in the hearts of men, I wanna mean it from the back of my broken hand 14:50 sarkastyczna cyniczka cool ale ja nie mam już żadnej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka portali
do----------- Ale są jeszcze babcie, które nie głosują na jedynych słusznych i popieranych przez kościół... Licho nie śpi - ja też nie znam nikogo, kto głosował w poprzednich wyborach na panów którzy wygrali... a jednak. Ludzie co innego mówią, co innego robią. Więc jeśli nie wejdziesz z babcią za kotarkę, to lepiej schowaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów***
uwaga uwaga!!! ogólna akcja na g-g //rozeslij to wszystkim znajomym 10:44 Rybciu Idą wybory. Nie da sie tego ukryc. Trzeba uratowac ten Kraj. Dlatego powstala akcja "Schowaj Babci dowód". Podaj dalej, to nie jest lancuszek tylko ratowanie tego panstwa! 10:45 współczuję 10:47 k . akcja super- o ile babcia nie chciala na partie kobiet glosowac 10:48 m . swoja droga to mlodzi beda sie borykac z tym panstwem budzi nam sie spoleczenstwo- swietnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 glos wyborczy
a co z dziadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k .
moze lepiej - schowaj moherowi dowod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×