Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka co ci urwie jajka

Napiszcie,co byście zrobili na moim miejscu???

Polecane posty

Witam. Pięć lat temu strasznie pokłóciłam się z moją przyjaciółką(przyjaźniłyśmy się prawie 15 lat).Od tamtego czasu nie rozmawiałyśmy ani razu..po prostu zero jakiegokolwiek kontaktu.Dziś się do mnie odezwała na gg odpisać jej? Założyła stronkę o naszej klasie z liceum jesczez i zaprasza mnie na nią.Odpisać,czy nie??? Nie wiem,co zrobić.. Poradźcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge Ci napisac co ja zrobilabym, napewno odpisalabym, co Ci szkodzi, moze wasze kontakty sie poprawia?:) znalyscie sie dlugo to cos znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
odpisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokłóciłyśmy się o Jej chłopaka o to,jak mnie traktował i w ogóle..powiedziałam,że nie dam się tak obrażać i w ogóle...Ona wybrała chłopaka i ok...widocznie tak musiało być..przez ten czas wiele się z pewnością zmieniło...jakoś dawałyśmy sobie radę bez siebie..Moja rodzina(Rodzice,rodzeństo itp)nie chcą abym znów się z Nią zaprzyjaźniła bo bardzo cierpiałam i długo osiągałam \"wolność\".Nieukrywam,że też się boję czegoś..tyle czasu przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie napisz ,ale bierz ja na dystans ,co ci szkodzi sie dowiedziec co u niej :) nikt nie mówi ze masz sie z nia przyjaznic. Powodzenia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×