Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzesznica.magdalena

mmmmmmmm

Polecane posty

...tak długo czekałam na ten dzień.... wreszcie nadszedł. stęskniona pieszczot rzuciłam mu się w ramiona... on przyjął mnie, zamknął w ciasnym objęciu swego ciała, poczułam błogie uczucie ciepła .... i miłości bijącej z jego rozgrzanego serca. chwile w jego ramionach sprawiały, że zatracałam się w wieczności.... jego dłonie pieszczotliwie gładziły moje ramiona, plecy, pośladki, rozpalały żar schowany w głębi... z urywanymi oddechami odnaleźliśmy swoje drżące z napięcia usta. połączyły się w długim namiętnym pocałunku. delikatnie przygryzałam jego pełne wargi rozkoszując się ich smakiem. po chwili jego usta całowały moją twarz, szyję.... i przesuwały się coraz niżej... i niżej... ku napiętym piersiom. delikatnie przygryzał moje sutki a po moim ciele przechodziły rozedrgane fale pożądania ... zsunęłam się powolutku w dół i klęknęłam pomiędzy jego nogami... objęłam go delikatnie ustami i zaczęłam pieszczoty, najpierw delikatne... po chwili coraz bardziej i bardziej intensywne.... aż... musiał mi przerwać.... tak długo się nie kochaliśmy, że mógł wybuchnąć w każdej chwili... położył mnie na łóżku... pieścił i całował każdy zakamarek mojego ciała zbliżając się powoli lecz bez wahania w stronę najwrażliwszego miejsca... drażnił się ze mną okrążając je językiem.... gdy oczekiwanie stało się bolesne a pragnienie dotyku sięgało zenitu szepnęłam: zrób to wreszcie... proszę... nie wytrzymam.... nie zdążyłam dokończyć słowa a jego jgorący język zagłębił się we mnie..... pieścił mnie krótką chwilę a moje drżące z rozkoszy ciało przeszył prawdziwy dreszcz, ogromna fala, której nie było sposobu powstrzymać... nie mogłam złapać tchu, z moich ust słychać było tylko cichy jęk spełnienia.... on nie pozwolił mi jednak otrząsnąć się w pełni i zanim zdążyłam pomyśleć cokolwiek poczułam jak wchodzi we mnie rozpierając od środka... spleceni w miłosnym uścisku poruszaliśmy się coraz szybciej, coraz gwałtowniej poddając się rytmowi namiętności... by w końcu odpłynąć na wspólnej fali rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka buśka
🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka buśka
to i ja w ślinę polecę 😘 z :P !!!! :classic_cool: !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka buśka
mordo ty nasza !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentyczna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwólcie że podniosę bo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×