Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koki

wychowuje jego dziecko

Polecane posty

Gość koki

mam 21lat,moj chlopak 26i 5-letniego synka.mama dzicka zostawila ich i wyjechala za granice pare lat temu.najpierw zaczelam spotykac sie z piotrkiem potem poznalam jego synka wiktora,polubilismy sie i chetnie z nim zostawalam kiedy piotrek pracowal ja studiuje wiec mam wiecej wolnego czasu.teraz bardziej mieszkam u nich niz u siebie i kocham obu.nei marwtie sie z enie powinnam sie tak angazowac i glupimi komentarzami sasiadow;/mysle tez o tym czy gdybym wziela z piotrkiem slub to mam jakies prawa do malego?czy w razie rostania moge sie starac o pieke nad dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy matka jest pozbawiona praw rodzicielskich? Bo jeśli nie, to nic z tego. Jakieś prawa do małego mogłabyś nabrać, gdyby ona była ich pozbawiona, Ty chajtnęłabyś się z chłopakiem i adoptowała dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w podobnej sytuacji i z tego co wiem, to najpierw matka malego musialaby byc pozbawiona praw rodzicielskich- a skoro zostawila malego z ojcem i poszla w dluga, to Twoj facet bez problemu moglby starac sie o pozbawienie ja praw w sadzie. po tym dopiero moglabys starac sie o opieke, tak mi sie zdaje. glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×