Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katienette

czy rzeczywiscie jedzenie slodkiego wskazuje na chlopczyka???

Polecane posty

Gość katienette

Troszeczke czytam tematow o ciązach i zdazyl mi sie nasunac wniosek ze jak dzewczyna sie zajada slodyczami to wskazuje na chłopaka, myslicie ze to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie słyszałam, że jest odwrotnie czyli słodkie jest na dziewczynkę a kwaśne na chłopca ... w moim przypadku się sprawdziło, ale osobiście nie wierzę w takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zajadałam całą ciążę słodyczami a urodziłam dziewczynkę, wiec chyba to nie jest reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko takie gadanie ... bo nie zawsze się sprawdza... ale jak juz cos to się mówi ze na dziewczynke słodkie a na chłopca kwaśne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko co za pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie
mnie odrzucilo i od slodkiego i od kwasnego :) a bedzie chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesąd mówi, że słodkie na dziewcyznkę, a kwaśne na chłopca. Ja jadlam słodkie i mam córkę, ale nie wierzyłbym w ten przesąd, bo ja od zawsze uwielbiam słodycze, a za kwaśnym nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
JA CALA CIAZE JEM SLODNKIE NIE BIERZE MNIE NA KWASNO ANI NIC..A BEDE MIEC SYNKA:):) W CIAZY WYGLADAM LADNIE NIE ZBRZYDLAM ANI NIC..I NIGDY NIE WYMIOTOWALAM ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadam bardzo roznie i slodkie i slone i kwasne a bedzie dziewczynka i kolejny mit to to tez dziewczynka odbiera mamie urode,moja twarz,jej wyglad w ciazy sie nie zmienily...a dodam ze na chlopoca moja kolezanka naprawde miala duzo brazowych plam na twarzy wiec,kolejny mit obalony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×