Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kornelia B.

ILE POWINNA WAZYC DZiEWCZYNA MAJĄCA 150CM ZEBY WYGLĄDĆ SZCZUPŁO ALE NIE ZA CHUDO

Polecane posty

Gość arwennnnaa
a ja nie mam zielonego pojecia o czym Wy gadacie? Dwie dziewczyny o tym samym wzroscie i wadze mogą calkiem inaczej wygladac. NIe ma sensu mowic czy 40 czy tez 50kg. A do autorki, chyba jak juz osiagniesz tą wage to sama bedziesz oo tym wiedziec, wazne zebys sie w niej dobrze czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę ze 2 dziewczyny
o tym samym wzroscie i wadze jesli maja kosci podobnej grubosci to bedą wyglądały bardzo podobnie(oczywiscie bedą roznily sie figurą ). co innego gdyby jedna miala chude kosci a inna grube i mialyby taka samą wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np mam 155 wzrostu i wyglądam szczupło,nie chudo,a mam koleżankę tego samego wzrostu z wagą 50 kg i wygląda tak samo jak ja z wagą 45,to zależy od budowy i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnelia B.
jak mowilam mam raczej drobne kosci. myslicie ze 40 kg jest ok czy to juz za malo? w koncu kazdy niby wygląda inaczj z podobną wagą. ale tak teoretycznie powiedzcie czy to taka optymalna waga. widze ze zdania sa podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajmy na to
takie malenstwo 45 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia909090
Ja mam 158 i waze 43kg.Jem normalnie jesli Ty tez to wszystko w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelkaaa
Staraj się nie przekroczyć 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska2600
Ja waże 40,3 kg i mam ok. 150cm i twierdzę, że jestem za gruba. :( , ale polecam iść do dietetyka i zapytać czy wyglądasz i ważysz odpowiednio do swojego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×