Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moonia

kolacja 9 miesięcznego dziecka

Polecane posty

Witam!!! Mam pytanko: co jadają wasze 9 miesięczne bobasy na kolację? Moja córcia do niedawna piła jeszcze płynną kaszę przez butelkę, ale od kilku dni daję jej gęstą kaszę łyżeczką. Niestety ta postać jej nie odpowiada...zmienia lam już i smaki kaszy i nic... Nie wiem jak mam ja do tego przekonac, bo przecież nie może w nieskończonośc jesc z butli. Dodam jeszcze tylko ze deserki i zupki bez problemu je łyżeczką. Więc nie wiem o co chodzi. Poradzcie coś.. Jak to jest u was. Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprobuj podawac jej lyzeczka plynna kaszke, taka jak lubi.? Nie musi przeciez dawac jej z butli. A kaszka to najlepsza kolacja dla dziecka w tym wieku. I w ogole dla dziecka. Jest zalecana przez pediatrow i dietetykow conajmniej do piatego roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Idy
Moja córka jakis czas temu przestała jeść kaszkę na śniadanie (ma 11 miesięcy). Tez na początku się zmartwiłam a potem przerzuciłyśmy sie na takie słoiczki Gerbera kaszka na dzień dobry. Idusi zasmakowała owsianka z gruszkami i jogurtem i zajada ja z wielkim apetytem na zmianę z jakimiś kanapeczkami. Co do kolacji, to ja sobie kaszkę na kolację darowałam, bo nie będe jej zmuszać i daję jej albo kanapkę, albo jajko na parze, albo ryz z jabłkiem itd. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×