Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomarancza.....1

Kobiety...

Polecane posty

Gość oj co ty. ..
bzdura nie racja! kobieta która w XXI wieku udaje oburzoną słysząc określenie "laska" jest śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w tym topicu na kafe? Czytam z racji wolnego czasu, ale nie ograniczam sie tyko do tego, wiesz na innych stronach roznego typu nie ma takiego ruchu nie mowiac ze powstawanie jakis artykolow czy tez filmikow ktorych nie mozna ogladać w nieskonczoność jest nie porównawania, do tego jest to odskocznia od innych rzeczy. Nawzijmy to kontaktem z ludzmi :) A takiego emaila zaczynajacego sie na zemec...nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyczna sytuacja... zaczynasz dyskutowac z kobietą na jakis temat, wazny, interesujący... i po kilku zdaniach trzon dyskusji, cała sól problemu zostaje zgubiona, bo babka rozdrabnia sie na roztrząsanie durnych nieistotnych szczegółow... w tym przypadku słowa \"laska\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy co dla kogo
jest durne...wypaczanie dyskuty...pod wazgledem jednego slowa ,czy tez utrzymanie jej poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kobiet ważne jest wszystko... albo inaczej - nie potrafią wyłowic tematu przewodniego... slowo \"laska\" jest powszechnie uzywane przez wszystkich i jesli to komus przeszkadza, to musi oblać sie benzyną i podpalić, bo jego życie będzie jedną wielką torturą powodowaną ciągłym słuchaniem tego słowa, określającego kobiety... trzeba umiec sie troche wyluzowac i zrozumiec, ze nie rozmawia sie językiem pisanym... a to co tutaj robimy, to wlasnie rozmowa... al brak luzu, to kolejna immanentna cecha płci żeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy co dla kogo
no i zgadzam sie po raz kooejny.... aczkolowik...kobieta pozostanie kobieta.;) komicznuy przywyknij do tego...;) laska nigdy nie bedzie mi pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby przywykłem... ale ciągle dziwie sie, jednak, patrząc na to, jak kobietom umykają istotne kwestie, ktore po prostu biją po oczach.... ale chyba nie po oczach kobiecych, bo one są w tym czasie zajęte wyszukiwaniem drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy co dla kogo
bo to dzieje sie mimowolnie... mnie osobiscie takie slwonictwo razi,blokuje dalsza rozmowe z uczestnikiem plci meskie.... spriawia wrazenie "olewczego"stosunkudo kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×