Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

whisky moja żono...

Polecane posty

czyli rozwazania czy ja nadaje sie na meza :) hehe .......................................................................... Mówią o mnie w mieście: \"Co z niego za typ? Wciąż chodzi pijany, pewno nie wie co to wstyd. Brudny, niedomytek, w stajni ciągle śpi! Czego szukasz w naszym mieście? \"Idź do diabła\" - mówią ludzie pełni cnót. Ludzie pełni cnót. Chciałem kiedyś zmądrzeć. Po ich stronie być. Spać w czystej pościeli, świeże mleko pić. Naprawdę chciałem zmądrzeć i po ich stronie być. Pomyślałem więc o żonie, aby stać się jednym z nich Stać się jednym z nich, Stać się jednym z nich. Już miałem na oku hacjendę, wspaniałą mówię Wam, Lecz nie chciała tam zamieszkać żadna z pięknych dam Wszystkie śmiały się wołając, wołając za mną wciąż: \"Bardzo ładny frak masz Billy, Ale kiepski byłby z Ciebie, kiepski byłby mąż. Kiepski byłby z Ciebie mąż.\" Whisky moja żono, jednak Tyś najlepszą z dam. Już mnie nie opuścisz, nie, nie będę sam. Mówią whisky to nie wszystko, można bez niej żyć. Lecz nie wiedzą o tym ludzie, Że najgorzej w życiu to, To samotnym być, to samotnym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
Sprzedawco - zaskoczyłeś mnie czyżbyś pisał o sobie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
No proszę , jak to można się pomylić , po twoich mądrych wypowiedziach , racjonalnym spojrzeniu na wiele tematów , sądziłam że jesteś dojrzałym facetem z nie małym bagażem życiowym a tu taka pomyłka.Jestem pewna że nadajesz się na męża i będziesz na pewno wspaniałym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
Jeżeli dobrze ci samemu to taki sobie zostań , ale myślę że widocznie nie spotkałeś jeszcze tej jedynej którą jak pisałeś chciałoby się ją zjeść.Czasem jest tak że nasze wybory nie pokrywają się ale należy uparcie szukać gdyż jak piszesz nie ma nic gorszego od samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia bez tymianku
Też lubię Dżem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z basha zawsze mozna nie zle teksty wyczytac.. takie sa kobiety ot co :) hehe juz nawet w wieku 14 lat hehe kirka> czesc Dark> czesc Dark> ? kirka> poklikash? Dark> a Ty kto Dark> ? kirka> mam na imiem ania kirka> jestem z katowic a ty?????????/ Dark> mam na imie adam Dark> jestem z kielc kirka> ile mash lateq?????? Dark> 16 Dark> a ty? kirka> 14 a mash dziefczynem? Dark> nie mam kirka> a kcesh zebysmy byli rassemm? Dark> niom Dark> kcem kirka> to masz kurwa niskie ambicje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
Nic dziwnego że masz takie poglądy na bycie z kimś skoro czytasz takie teksty , to tylko dzieci , sądzisz że poważni ludzie postępują podobnie ?że nie ma wartościowych kobiet????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie małeeee
napewno poznał wiele ale nie dał im sznasy, wolał te co sa wokol niego, bo blizej, bo to i tamto. A one korzystały;) człowiek sam jets kowalem swego losu, to swieta prawda. Najbardziej boli poznac i nic nie zrobic, a jak robic to na przekor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok 2008 nie nastał ma czas by nadrobic stracony czas brzytwa byc dla ladacznicy byc taki jak kiedys, przed wpływem ladacznicy a zaczeło sie jak dziecko skonczylo 9 mies. Wtedy zaczeła juszyc i grac. A on miękk bo urodziła I co z tego patrz lepiej jaki ona ma charakter. dziecko to cos osobnego. Dbaj o ukochaną, ot to co jej naobiecywałes, jak rozbudziłes uczucia. pamietaj, ze po drugiej stronie jest człowiek nie zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, szkoda ze dzieci nie bedzie.. A chciałes, marzyłes aby z nią.. juz w 2004. czemu zatem nie spelniełs swych marzen?:) Juz byscie mieli dziedzie. A tak juz nie, bo bedzie chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Czy naprawdę to był twój błąd ? Nigdy nie mów nigdy .Kiedyś jeszcze zmienisz zdanie ,przecież tylko krowa go nie zmienia .Jestem pewna że przyciągniesz do siebie osobę która potrafi docenić twoje zalety bo przecież masz ich dużo i nawet tu na kaffe biją po oczach , powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,7 km? dużoooooooo Widzisz ktoś jechał z Wawy do Białegostoku do Łodzi a do mnie juz nie. Bo nie mam posagu i kasy. Dla mnie nie warto było jechac, napic sie kawy. Nie widział serca mojego tylko to, ze nie mam! Nie mam! Czyli no jak to, nie pasuje do elity:P Wstyd sie ze mna pokazywac! Nie wazne ze mam dobre serce, ze jestesm uczuciowa, kochajaca, ze dbam,ciagle marwtiałmsie o jego usta! Sama wydedukowałam ze mial spekane bo miał opryszczke:) Z serca radziłam mu, ze ma smarowac niveą. A on miał ubaw. Zamiast docenic, ze ktos tak kocha, ze sie troszczy;) Dla niego liczyły sie inne- niewazne ze mialy złe serce, wazne ze były z elity- dzikie bogaczom ktorym dawały tyłka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Dla mnie przejechał tylko 350 bo tyle nas dzieli ale cóż to znaczy? nic ,mija czas , problemy gną nas do ziemi i oddala odległość ,nie ma powrotu ,nic nie stoi w miejscu , zycie przecieka między palcami a my pozostajemy puści bo żyjemy bez miłości takiej prawdziwej gorącej która pozwoliłaby góry przenosic i krzyczeć na cały swiat ze szczęścia.Czy o takie życie ci chodzi Słoneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iii....
odległosc nie oddala.. Oddalaja ludzie, czyny i ci co sie wtracają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Skazywać na co , na miłość gorącą , upojną pełną szczęścia , czy na życiu w pustce , zawieszeniu , czekaniu na cos co odmieni twoje smutne życie .Ja wciąż chcę kochać i chcę byc kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iii....
nieprawda SS Własnie człowiek nieszczesliwy bo sam.. A szczescie daja inni ludzie miłosc, przyjazn:) to w związku człowiek uczy sie Miłosci ja tobie ty mnie akcja reakcja dar itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Czy boisz się że druga osoba cię ograniczy , że zawładnie twoją wolnością ,nawet nie będąc z tobą ? zawładnie twoimi myślami i uważasz że nie będziesz już samo stanowił o sobie tylko przez pryzmat drugiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Nie prawda, właśnie poczucie bycia z kimś kogo się kocha i z kims kto odwzajemnia uczucia jest najażniejszym celem w życiu człowieka , samotnośc zabija ,człowiek dziczeje i odsuwa się w cień , cień życia .Nie wmówisz mi że lubisz tylko swoje towarzystwo ,,bo z tego co pisa leś o sobie wyciągnęłam inne wnioski , troche prowokujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iii....
:) Miłosc to takie inne poswiecenie, napewno nie na niekorzysc a na korzysc osoby. Wypełnia daje radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Nie boisz się a pisałeś że po co ? więc określ sie bo zaczynam wątpić w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×