Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

whisky moja żono...

Polecane posty

mam prace absorbuje mnie poznaje wielu ludzi nie unikam rozmawiam.. a tu bywam bo lubie wiedza wspierac ludzi interesuja mnie relacje miedzyludzkie... samotnosc hmmm nie czuje jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca na rozdrożu
Sprzedawca Słońca----> Najlepszego z okazji Dnia Chłopaka dla Naszego Słoneczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iii....
to tylko pozornie SS takie spotkania z ludzmi to tylko namiastak.. faktyznie człowieka niszczy samotnosc, takie płytkie relacje..krotkie z ludzmi, ktoryz sami maja swoje zycie. To niszczy a szczegolnie osoby ktore maja ciepło, sa czułe, kochajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Uważasz że nie jestes sam szczęśliwy ze sobą ? bo przecież samotność szczęścia nie daje i twoje stwierdzenie troche jest na wyrost ,Pokochasz kiedyś i zapomnisz o swoich rozterkach , bo każdy czlowiek wart jest miłosci tylko czy potrafi uszanować to co dostał od losu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem szczesliwy sam ze soba... jesli bym byl z jakas osoba to byla by ona jedynie dopelnieniem.. a wyjsciem z doliny smutku i samotnosci.. ja nie mam uczuc... Aga moze potwierdzic... wogole to witam Ci goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca na rozdrożu
szczęście to stan umysłu, który można osiągnąć w samotności lub pod wpływem bodżców zewnętrznych np. miłości, wygranej w totka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca na rozdrożu
Sprzedawca--> nie masz uczuć, czy tylko masz uczucie, że nie masz uczuć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca na rozdrożu
a ta żona, to jaka powinna być?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Dlaczego nie masz uczuć ?? kto cię ich pozbawił ? jak to ? tylko dopełnieniem? niczym więcej ? Pisałeś wcześniej że nie można być szczęśliwym jeśli nie jest sie szczęśliwym sam ze sobą a ponieważ obecnie twierdzisz że jesteś szczęśliwy sam ze sobą to jakaś mała niekonsekwencja < szczęśliwość to też uczucie a piszesz że nie masz uczuć , jak to z tobą naprawdę jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca na rozdrożu
Sprzedawca Słońca to zagadka, byt wirtualny inteligentny i tajemniczy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iii....
Sprzedawaca Słonca sprzedaje bo ma słonce a słonce juz znalazł, ma je inaczej nie byłby pelen słonca, ciepła energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchajacie go, on majaczy dziś.. :P ma uczucia.. tylko może chciałby mieć większe.. i dlatego tak pisze :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iii....
majaczy:P No tak za dużo słonka:P Nie za mało ma:P To jaki problem pojechac sobie po to Słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iii....
z takich farmazonow mozna sie wiele dowiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
Czasem dobrze jest podziwaczyć w nudny niedzielny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andy - gdyby tak miało \"iskrzyc\" pomiędzy Tobą a każdą kobietą z która się spotykasz.. to uwierz że byłoby coś nie tak.. ----- oczywiście, ale dla kogoś kto niedawno wstał to jest poranek.. nie da sie ukryć, cóż z tego że już po 12..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimii
to może popatrz na pierwsze wpisy ,Słoneczko , jednak w życiu potrzebna jest chemia , sam widzisz że bez chemii daleko nie zjedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iii....
do czasu az spotkasz swoją gerde;) roztop serce.. wiesz, ze z sentymentem wspominam te bajkę? Nie miała dla mnie znaczenia, ale kiedy powiedziałes mi o tym..i zoruzmiałam jej symbolike i jak wazna jest ona dla ciebie.. ma u mnie ta bajka szczeglne miejsce w sercu zobacz jak niewielkie rzeczy nawet bajka jak moga łaczyc ludzi I poprzez takie rzeczy zwiazek jets inny, glebszy, inny niz wszystkie dookola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca na rozdrożu
Faith Hope Glory---> zalezy o której sie wstało, jak o 12.oo to jest poranek:P I co masz do dziwaków? Przynajmniej masz się komu dziwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×